IsoTek EVO3 Initium C13 1,5m

isotek-logo-s          isotek-evo3-initium-c13-1-5m-oceneni-small

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Na dotaz Zvolte variantu
2 490 Kč od 2 490 Kč –4 % - až –4 % 2 390 Kč / ks 4 290 Kč / ks od 2 390 Kč / ks 1 975,21 Kč bez DPH 3 545,45 Kč bez DPH od 1 975,21 Kč bez DPH
IsoTek EVO3 Initium C13 1,5m
IsoTek EVO3 Initium C13 1,5m
Oceněno
2 490 Kč od 2 490 Kč –4 % - až –4 %

IsoTek je britská společnost, která se specializuje na systémy řízení napájení pro hi-fi a domácí kina. Společnost byla založena v roce 2001 a rychle se stala světovou jedničkou v oblasti úpravy a filtrace síťového napájení a vyvinula širokou škálu inovativních, oceňovaných produktů, které tvoří kompletní řešení pro každou kapsu. Díky pečlivému přístupu společnosti IsoTek k detailům její výrobky výrazně zlepšují kvalitu zvuku a obrazu a zároveň poskytují ochranu před špičkami a přepětím. Pověst společnosti IsoTek, která vytváří skutečně výjimečné výrobky, je v oblasti síťových rozvodů dobře známá. Všechny výrobky jsou profesionálně navrženy, vyrobeny a pečlivě ručně sestaveny ve Velké Británii, přičemž každá součástka je důkladně testována z hlediska kvality, spolehlivosti a účelu. Díky tomu společnost IsoTek vytváří inovativní, špičkové výrobky, které získaly řadu prestižních ocenění od mnoha předních oborových časopisů.

Z hifi pohledu "Entry level" síťový kabel IsoTek EVO3 Initium přináší novou úroveň poměru velmi dobrého provedení a neobyčejně férové ceny. Initium je určen k samozřejmé výměně všech zdarma běžně dodávaných černých plastových kabelů k audio/video přístrojům, jehož provedení a špatná kvalita odpovídá co nejnižší výrobní ceně.

Osvědčená konstrukce/geometrie z vyšších modelů IsoTek byla použita i u základního síťového kabelu Initium. Vodiče 3 x 2 mm2 z čisté 99,9999% OFC mědi jsou paralelně vedeny s lehkým točením do spirály s použitím Polyethylenové/PE dielektrika. Výplň mezi jednotlivými žilami je z bavlny, která dodává kabelu vnitřní tuhost a zároveň má vynikající dielektrické vlastnosti. To celé je zabalené papírovou vrstvou. Papír zpevní předešlou konstrukci pro aplikaci flexibilního PVC obalu a s bavlněnou formou je tlumícím prvkem, který s Polyvinylchlorid/PVC pláštěm zachovává výborné izolační vlastnosti kabelu.

Poddajný, žáruvzdorný kabel Initium s průměrem 10mm je prokazatelně obrannou proti vysokofrekvenčnímu/RFI i elektromagnetickému/EMI rušení a zlepšuje zvukové i obrazové vlastnosti vašeho audiovizuálního systému.

Kategorie: Napájecí kabely
Ocenění: ano

Podobné produkty