IsoTek EVO3 Premier Cable C7 1,5m

isotek-logo-s

Dostupnost Na dotaz
4 490 Kč / ks 3 710,74 Kč bez DPH
IsoTek EVO3 Premier Cable C7 1,5m
IsoTek EVO3 Premier Cable C7 1,5m
Doprava zdarma

IsoTek je britská společnost, která se specializuje na systémy řízení napájení pro hi-fi a domácí kina. Společnost byla založena v roce 2001 a rychle se stala světovou jedničkou v oblasti úpravy a filtrace síťového napájení a vyvinula širokou škálu inovativních, oceňovaných produktů, které tvoří kompletní řešení pro každou kapsu. Díky pečlivému přístupu společnosti IsoTek k detailům její výrobky výrazně zlepšují kvalitu zvuku a obrazu a zároveň poskytují ochranu před špičkami a přepětím. Pověst společnosti IsoTek, která vytváří skutečně výjimečné výrobky, je v oblasti síťových rozvodů dobře známá. Všechny výrobky jsou profesionálně navrženy, vyrobeny a pečlivě ručně sestaveny ve Velké Británii, přičemž každá součástka je důkladně testována z hlediska kvality, spolehlivosti a účelu. Díky tomu společnost IsoTek vytváří inovativní, špičkové výrobky, které získaly řadu prestižních ocenění od mnoha předních oborových časopisů.

Síťový kabel IsoTek EVO 3 Premier je nová generace EVO3 kabelu/3 vodiče o průměru 2mm, vysoce kvalitní stříbřená 99,9999% OFC, Teflon FEP, dielektrikum, kontakty koncovek zlacené 24ct OFC.

Nová generace EVO3 Premier kabelu vznikla po dvouletém vývoji ve firmě IsoTek.
V konstrukci můžeme najít paralelní jádra, která mají náběh na mírnou rotaci, twistová technika je totiž první obranou proti RFI a EMI rušení. 3 vodiče o průměru 2mm jsou z 99,9999% OFC potažené silnou vrstvou stříbra, to je vynikající vodič a v kombinaci s vysokou čistotou mědi zajišťuje skvělé elektrické vlastnosti, navíc je méně pravděpodobné že po určité době dojde ke znehodnocení.
Jako dielektrikum je použit teflon, který má velmi nízkou dielektrickou konstantu v širokém frekvenčním rozsahu. FEP má velmi vysokou odolnost proti mechanickému poškození má i nízký koeficient tření, proto je tak výjimečný. Pro vnější plášť je použito PVC pro jeho vysoký stupeň flexibility a mechanické pevnosti, mezi venkovním pláštěm a teflonem je bavlněná a papírová vložka pro maximální kontrolu.

Kabel Premier je ukončen lisovanými konektory IsoTek z OFC pozlacených 24 karátovým zlatem, nabízejí nejvyšší úroveň kvality a životnosti, kabely mohou být zakončeny konektory ve třech provedeních:
- IEC C7 (DVD, CD, blu-ray přehrávače, tunery) 
- IEC C15 (AV receivery, zesilovače, hifi přehrávače) 
- IEC C19 (síťové filtry s větší proudovou zatížitelností, výkonné koncové zesilovače) 

Podobné produkty