IsoTek EVO3 Syncro Uni 10A + Eternal C13, 1,5m (set)

isotek-logo-s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
20 980 Kč –19 % 16 990 Kč / set 14 041,32 Kč bez DPH
IsoTek EVO3 Syncro Uni 10A + Eternal C13, 1,5m (set)
EVO3 SyncroUni Eternal
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 20 980 Kč –19 %

IsoTek je britská společnost, která se specializuje na systémy řízení napájení pro hi-fi a domácí kina. Společnost byla založena v roce 2001 a rychle se stala světovou jedničkou v oblasti úpravy a filtrace síťového napájení a vyvinula širokou škálu inovativních, oceňovaných produktů, které tvoří kompletní řešení pro každou kapsu. Díky pečlivému přístupu společnosti IsoTek k detailům její výrobky výrazně zlepšují kvalitu zvuku a obrazu a zároveň poskytují ochranu před špičkami a přepětím. Pověst společnosti IsoTek, která vytváří skutečně výjimečné výrobky, je v oblasti síťových rozvodů dobře známá. Všechny výrobky jsou profesionálně navrženy, vyrobeny a pečlivě ručně sestaveny ve Velké Británii, přičemž každá součástka je důkladně testována z hlediska kvality, spolehlivosti a účelu. Díky tomu společnost IsoTek vytváří inovativní, špičkové výrobky, které získaly řadu prestižních ocenění od mnoha předních oborových časopisů.

Jednotka Syncro Uni je vybavena unikátní elektronikou pro potlačení stejnosměrného proudu, která vyvažuje síťovou sinusovou křivku a výrazně snižuje/ztišuje hluk transformátoru. Tento sofistikovaný produkt může být použit samostatně pro jednu komponentu nebo v kombinaci s jiným filtrem IsoTek. Touto kombinací lze dodat plně vyváženou sinusovou křivku do všech výstupních zásuvek.

Aktivně odstraňuje škodlivou DC složku
Snižuje nebo úplně eliminuje hluk pocházející z transformátoru
Zlepšuje kvalitu zvuku
Může být použit nezávisle nebo v kombinaci s jinými filtry IsoTek
Volitelná zásuvka 10 A (2300 W) nebo 16 A (3680 W)
Mnohokrát oceňovaná vnitřní konstrukce
Jednoduchá instalace "plug&play"

Eternal Power kabel - aktivně stíněný kabel s vodiči 3x2mm², jednu žílu tvoří 23 stříbřených vláken z 99,9999% OFC mědi. Teflonové FEP dielektrikum, výplň bavlna, stínění/zemnění Mylar fólií a OFC, Kontakty zakázkových koncovek jsou zlacené 24ct OFC. Délka 2,0m, koncovka C13.

Podobné produkty