IsoTek V5 Gemini

isotek-logo-s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
8 990 Kč / ks 7 429,75 Kč bez DPH
IsoTek V5 Gemini
isotek v5 gemini(1)
Doprava zdarma

IsoTek je britská společnost, která se specializuje na systémy řízení napájení pro hi-fi a domácí kina. Společnost byla založena v roce 2001 a rychle se stala světovou jedničkou v oblasti úpravy a filtrace síťového napájení a vyvinula širokou škálu inovativních, oceňovaných produktů, které tvoří kompletní řešení pro každou kapsu. Díky pečlivému přístupu společnosti IsoTek k detailům její výrobky výrazně zlepšují kvalitu zvuku a obrazu a zároveň poskytují ochranu před špičkami a přepětím. Pověst společnosti IsoTek, která vytváří skutečně výjimečné výrobky, je v oblasti síťových rozvodů dobře známá. Všechny výrobky jsou profesionálně navrženy, vyrobeny a pečlivě ručně sestaveny ve Velké Británii, přičemž každá součástka je důkladně testována z hlediska kvality, spolehlivosti a účelu. Díky tomu společnost IsoTek vytváří inovativní, špičkové výrobky, které získaly řadu prestižních ocenění od mnoha předních oborových časopisů.

NOVÉ PRODUKTY V5
Společnost IsoTek uvádí na trh pátou verzi, zkráceně V5. Jedná se o více než jen o jakoukoli jinou aktualizaci produktu, každý aspekt každého výrobku byl zásadně vylepšen, od průmyslového designu až po topologii desek plošných spojů, přičemž unikátní komponenty byly podstatně zvětšeny, a to jak co do velikosti, tak co do indukčnosti a schopnosti zpracovávat proud. Zlepšily se tolerance. Zvýšené zatížení mědi a konfigurace obvodů navržené tak, aby se celkový odpor stejnosměrného proudu přiblížil ideální hodnotě nula ohmů. Úrovně ochrany proti přepětí a napěťovým špičkám byly podstatně zlepšeny a zvýšeny. Model V5 znovu potvrzuje pověst společnosti IsoTek, která navrhuje výjimečné produkty pro čištění napájení.

V5 Gemini
Vaše šance vstoupit do inovativní a mnohokrát oceněné řady řešení pro čištění elektrického vedení společnosti IsoTek. Nový model V5 Gemini nabízí devětkrát větší filtraci v diferenčním režimu, lepší proudový výkon při sníženém odporu spolu s o 60 % lepším odporem stejnosměrného proudu. Ochrana je u tohoto nového modelu rovněž zdvojnásobena. V5 Gemini je plně přepracovaná verze kompaktního modelu EVO3 Polaris, který má dvě výstupní zásuvky (10A). Gemini je cenově výhodný upgrade navržený pro jednoduchý audio-video systém nebo jako rozšíření počtu napájecích zásuvek z jiných produktů značky IsoTek pomocí propojení System Link, které zachovává referenční hvězdicové uzemnění. představuje cenově nejvýhodnější upgrade jakéhokoli audio nebo audiovizuálního systému, který přináší lepší výkon a ochranu.

isotek_V5_polaris_banner_hifisound.cz

VLASTNOSTI
Vhodný pro všechny audio nebo AV systémy
Redukce RFI 35 dB
Centrální čistá napájecí síť odstraňuje společný a diferenciální síťový šum
2 nezávislé zásuvek zabraňuje křížové kontaminaci v diferenciálním režimu
Okamžitá ochrana 45.000 A
Plně hvězdicově uzemněná síť
Vícevláknové 6n OFC postříbřené vnitřní vedení s dielektrikem FEP
Zásuvka SYSTEM LINK pro rozšíření zásuvek a udržení referenčního uzemnění hvězdy
Vypínač on/off
Provedení stříbrné
Rozměry 80 x 50 x 269 mm
Hmotnost 0,93 kg
Příslušenství: 2x kovový držák/ 4x šroubek/ 2x hmoždinka/ 2x vrut (montáž na zeď), 4x samolepící podložka (umístění na zem)

Podobné produkty