KEF KW1 wireless subwoofer

kef-logo-s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
5 790 Kč / ks 4 785,12 Kč bez DPH
KEF KW1 wireless subwoofer
KEF KW1 wireless subwoofer
Doprava zdarma

Sada pro bezdrátový přenos signálu pro modely subwooferu KEF:
Kube8b / Kube10b / Kube12b / KF92 / KC62.
Přenáší hi-res audio až do 24bit/48kHz s rozsahem 10 Hz - 20 kHz.

Specifikace:
Dosah až 15 m
Sada obsahuje vysílač TX (napájení 5V DC 1A přes Micro USB vstup) a přijímač RX (napájení přes "Expansion port" přímo na subwooferu), RCA kabel, Y adaptér RCA, kabel MicroUSB/USB A, šroubky pro uchycení přijímače na subwoofer
Rozměry vysílače: 21,4 x 72 x 79,5 mm, přijímače: 27 x 37 x 72 mm

kef-logo-s

HiFi reproduktory KEF a inovativní technologie přiblížily posluchačům hudbu, kterou milují. Společnost KEF stanovuje nové standardy s ikonami, jako jsou Blade a The Reference, a v širokém sortimentu má špičkové modely ve své třídě.

MUON

kef_muon_ross_lovegrove

Koncept KEF navržený Rossem Lovegrovem
Projekt MUON je přinejmenším ambiciózní. Vizionářský designér Ross Lovegrove dostal za úkol proměnit nejlepší akustické inženýrství v dokonalý reproduktor spojením formy a funkce s výrobní integritou. Reproduktor MUON je vyroben ze superformovaného hliníku, který vytváří tvar bez ostrých hran a s extrémní tuhostí. Spojuje v sobě estetiku designu Rosse Lovegrova s nejlepším inženýrstvím společnosti KEF. Proces, kterým byl MUON koncipován, znamenal, že Ross Lovegrove v podstatě tvaroval zvuk tím, že technologii "oblékl do kůže" s účelnou formou - konečný tvar vznikl evolučním procesem, díky němuž dokonale vyhovuje svému účelu.

BLADE

KEF_blade

BLADE je postoj. Jde o zkoumání umění možného bez předsudků. Posouvání hranic.

THE REFERENCE META

KEF_Reference_KEF

Reference kombinuje fenomenální výkon s vysokou věrností a naprostou vícekanálovou všestrannost. Všechny modely jsou ručně vyráběny mistry techniky společnosti KEF v Maidstone v Kentu.

R META

KEF_R_meta_KEF

Nejnovější technologie vyvinuté pro vlajkovou loď KEF The Reference se nyní dostaly i do řady R. Řada R zpřístupňuje výjimečnou akustickou kvalitu zvuku, ať už jde o stereofonní hudbu nebo domácí kino.

Podobné produkty