KEF Q650c

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
14 990 Kč –20 % 11 990 Kč / ks 9 909,09 Kč bez DPH
KEF Q650c
KEF Q650c
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 14 990 Kč –20 %
2,5-pásmová bass-reflexová centrální reprosoustava se 165 mm Uni-Q měničem, 165 mm hliníkovým basovým měničem a 165 mm hliníkovým pasívním zářičem V srdci řady Q jsou unikátní měniče Uni-Q. Inovaci konstrukce představuje výškový reproduktor umístěný v akustickém středu středobasového kužele, čímž se akustický ideál jediného bodového zdroje přiblížil co nejvíc realitě. Výsledkem je podrobnější a přesnější trojrozměrný zvuk, který je rozptýlen v místnosti rovnoměrněji, než je možné u jakéhokoli jiného běžného reproduktoru. Specifikace: Regálová 2,5-pásmová reprosoustava (zadní bassreflex) Koncentrický měnič Uni-Q: - nízké frekvence: 165 mm Aluminium membrána - vysoké frekvence: 25 mm Aluminium kalota s rozptylkou Basový měnič: 165 mm Aluminium membrána Pasivní zářič: 165 mm Aluminium membrána Nominální impedance: 8 ohm Terminály: single-wiring Doporučený výkon zesilovače: 15 - 150 W Frekvenční rozsah: 64 - 28.000 Hz (+/- 3 dB), dolní frekvence (-6 db) 55 Hz Citlivost: 87,0 dB Rozměry (š x v x h): 629 x 214 x 302 mm včetně gumových nožek Hmotnost: 13,6 kg Barevné provedení: černé nebo bílé Magnetická síťka není obsažena v balení, v případě potřeby se dá objednat zvlášť - viz doporučené příslušenství
Kategorie: Centrální reprosoustavy
? Série: KEF Q Serie

kef-logo-s

HiFi reproduktory KEF a inovativní technologie přiblížily posluchačům hudbu, kterou milují. Společnost KEF stanovuje nové standardy s ikonami, jako jsou Blade a The Reference, a v širokém sortimentu má špičkové modely ve své třídě.

MUON

kef_muon_ross_lovegrove

Koncept KEF navržený Rossem Lovegrovem
Projekt MUON je přinejmenším ambiciózní. Vizionářský designér Ross Lovegrove dostal za úkol proměnit nejlepší akustické inženýrství v dokonalý reproduktor spojením formy a funkce s výrobní integritou. Reproduktor MUON je vyroben ze superformovaného hliníku, který vytváří tvar bez ostrých hran a s extrémní tuhostí. Spojuje v sobě estetiku designu Rosse Lovegrova s nejlepším inženýrstvím společnosti KEF. Proces, kterým byl MUON koncipován, znamenal, že Ross Lovegrove v podstatě tvaroval zvuk tím, že technologii "oblékl do kůže" s účelnou formou - konečný tvar vznikl evolučním procesem, díky němuž dokonale vyhovuje svému účelu.

BLADE

KEF_blade

BLADE je postoj. Jde o zkoumání umění možného bez předsudků. Posouvání hranic.

THE REFERENCE META

KEF_Reference_KEF

Reference kombinuje fenomenální výkon s vysokou věrností a naprostou vícekanálovou všestrannost. Všechny modely jsou ručně vyráběny mistry techniky společnosti KEF v Maidstone v Kentu.

R META

KEF_R_meta_KEF

Nejnovější technologie vyvinuté pro vlajkovou loď KEF The Reference se nyní dostaly i do řady R. Řada R zpřístupňuje výjimečnou akustickou kvalitu zvuku, ať už jde o stereofonní hudbu nebo domácí kino.

Podobné produkty