KEF T2

kef-logo-s          kef_t_serie_pruv (hs)

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
18 990 Kč / ks 15 694,21 Kč bez DPH
KEF T2
kef t2 hifisound.cz w
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Aktivní subwoofer SLIM uzavřená konstrukce vhodný pro nenápadné umístění.

K modernímu televizoru většinou hledáme ploché reproduktory. Proto KEF stvořil sérii T, která rovněž nabízí prostorový 3D zvuk. 

Úzký uzavřený subwoofer ve vysokém lesku, T-2 doplňuje reproduktory řady T a společně vytváří 3D zvukový obraz. Subwoofer je velmi kompaktní 250 mm měnič dodá reproduktorům rychlý a přesný bass.  

Specifikace:
Měnič: 250mm
Frekvenční odezva: 30Hz - 250Hz
Maximální výkon: 110dB (SPL)
Typ zesilovače: vestavěný zesilovač třídy D
Výkon: 250W
Signálové vstupy: RCA
Objem : 12,7 l
Rozměry (v xš x h): 380 x 370 x 177 mm
Hmotnost: 13 kg
Barevné provedení: černý nebo bílý lesk

Kategorie: NAŠE NABÍDKA
? Série: KEF T Serie

kef-logo-s

HiFi reproduktory KEF a inovativní technologie přiblížily posluchačům hudbu, kterou milují. Společnost KEF stanovuje nové standardy s ikonami, jako jsou Blade a The Reference, a v širokém sortimentu má špičkové modely ve své třídě.

MUON

kef_muon_ross_lovegrove

Koncept KEF navržený Rossem Lovegrovem
Projekt MUON je přinejmenším ambiciózní. Vizionářský designér Ross Lovegrove dostal za úkol proměnit nejlepší akustické inženýrství v dokonalý reproduktor spojením formy a funkce s výrobní integritou. Reproduktor MUON je vyroben ze superformovaného hliníku, který vytváří tvar bez ostrých hran a s extrémní tuhostí. Spojuje v sobě estetiku designu Rosse Lovegrova s nejlepším inženýrstvím společnosti KEF. Proces, kterým byl MUON koncipován, znamenal, že Ross Lovegrove v podstatě tvaroval zvuk tím, že technologii "oblékl do kůže" s účelnou formou - konečný tvar vznikl evolučním procesem, díky němuž dokonale vyhovuje svému účelu.

BLADE

KEF_blade

BLADE je postoj. Jde o zkoumání umění možného bez předsudků. Posouvání hranic.

THE REFERENCE META

KEF_Reference_KEF

Reference kombinuje fenomenální výkon s vysokou věrností a naprostou vícekanálovou všestrannost. Všechny modely jsou ručně vyráběny mistry techniky společnosti KEF v Maidstone v Kentu.

R META

KEF_R_meta_KEF

Nejnovější technologie vyvinuté pro vlajkovou loď KEF The Reference se nyní dostaly i do řady R. Řada R zpřístupňuje výjimečnou akustickou kvalitu zvuku, ať už jde o stereofonní hudbu nebo domácí kino.