Klipsch Reference R-605FA

Klipsch_Logo_s

Dostupnost Delší dostupnost
39 990 Kč –27 % 28 990 Kč / pár 23 958,68 Kč bez DPH
Klipsch Reference R-605FA
R 605FA Dolby Atmost hifisound.cz 0
Doprava zdarma 39 990 Kč –27 %

Pohlcující zvuk ožívá ze všech směrů, včetně stropu. S těmito reproduktory s podporou připojení reproduktorů Dolby Atmos zažijete to pravé vzrušení při sledování filmů. Přidejte je k jakémukoli Hi-Fi systému, nebo je použijte jako prostorové reproduktory pro hemisféru bohatého a detailního zvuku.

VESTAVĚNÝ DOLBY ATMOS SYSTÉM
Model R-605FA není jen typickým věžovým reproduktorem s plným rozsahem, ale je vybaven vysoce výkonným reproduktorem Dolby Atmos s výstupem nahoru, který je integrován v horní části a vytváří obklopující zvukovou scénu. Jedná se o dokonale sladěnou sestavu, která prakticky zmizí v prostoru.

OBJEVENÍ NOVÝCH VÝŠIN
Díky těmto reproduktorům s podporou Dolby Atmos® ožívá pohlcující zvuk ze všech stran, včetně stropu čímž získáváte polokouli bohatého, detailního zvuku.

ZCELA NOVÝ 90° X 90° TRACTRIX HORN
Aktualizovaný design výškového měniče, včetně zvětšených vnějších rozměrů, dodá vaší hudbě a filmům více síly a emocí. Větší rozhodně znamená lepší, s ovládáním směrovosti přes větší šířku pásma frekvencí, což má za následek přesnější zvukovou scénu.

LINEAR TRAVEL SUSPENSION (LTS) HLINÍKOVÝ TWEETER
Charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch je exkluzivní 1 palcový LTS Kapton Suspension výškový měnič, který minimalizuje zkreslení pro detailnější poslech. Hliník je extrémně lehký a tuhý materiál použitý v sestavě výškového reproduktoru, který zajišťuje vysokou účinnost.

TEPELNĚ TVAROVANÉ KRYSTALICKÉ POLYMEROVÉ membrány
6,5 palce (16,5 cm) TCP basové reproduktory využívající technologii stékání z vysoce uznávané řady reproduktorů Klipsch Reference Premiere mají strmější sklon kuželů pro hladší odezvu a lepší přesnost a transparentnost.

ZADNÍ PORT TRACTRIX
Zadní Tractrix port je dokonale sladěn s ozvučnicí a basovými reproduktory a vytváří ideální proudění vzduchu s minimálním zkreslením nebo turbulencí i na nejnižších frekvencích.

VYSOCE KVALITNÍ DESIGN A VZHLED SKŘÍNĚ
Skryté spojovací prvky, roh od okraje k okraji a nízkoprofilové magnetické mřížky dodávají reproduktorům krásný nadčasový a moderní vzhled. Skříně z MDF s texturovanou strukturou dřeva odolnou proti poškrábání, které se hodí přímo do vašeho domova.

Specifikace:
2-pásmová sloupová reprosoustava (zadní bassreflex)
Středobasový měnič: 2 x 165 mm speciální IMG konusová membrána
Výškový měnič: 25 mm hliníkový tweeter umístěný v 90° x 90° horně, Tractrix technologie
Impedance 8 ohm
Terminály: single-wiring
Výkon (trvalý RMS / špičkový): 100 / 400 W
Frekvenční rozsah: 38 - 21.000 Hz (+/- 3dB)
Citlivost: 96 dB
Rozměry (š x v x h): 240 x 1017 x 463 mm
Hmotnost: 22,7 kg
Barevné provedení: černé

Specifikace horního kanálu:
Středobasový měnič: 133 mm speciální IMG konusová membrána
Výškový měnič: 25 mm hliníkový tweeter umístěný v 90° x 90° horně, Tractrix technologie
Impedance 8 ohm
Terminály: single-wiring
Výkon (trvalý RMS / špičkový): 75 / 150 W
Frekvenční rozsah: odpovídá specifikacím Dolby Atmos
Citlivost: odpovídá specifikacím Dolby Atmos

Kategorie: Sloupové reprosoustavy
? Série: Klipsch Reference II Serie

Klipsch_Logo_s

Klipsch je americký výrobce reproduktorů, jehož počátky činnosti sahají až do roku 1946. Společnost založil legendární zvukový inženýr Paul W. Klipsch a značka Klipsch se řadí k nejstarším výrobcům reproduktorů v USA. Během několika desetiletí se stala předním světovým výrobcem reproduktorů pro stereo a domácí kina.

Reproduktory Klipsch se vyznačují unikátním zvukovodem patentovaným již v roce 1946. Tento lety praxe prověřený systém konstrukce reproduktorů je součástí produktů Klipsch dodnes.

Klipsch_web_Klipsch

Podobné produkty