Klipsch RP-404C II

Klipsch_Logo_s

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
15 490 Kč –20 % 12 290 Kč / ks 10 157,02 Kč bez DPH
Klipsch RP-404C II
Klipsch RP 404C II f
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 15 490 Kč –20 %

Řada Reference Premiere II vylepšuje předchozí generaci o další patentovanou technologii horny Tractrix®, která zlepšuje scénu a dynamiku zvuku. Měděné woofery Cerametallic™ s hliníkovými Faradayovými kroužky a porty Tractrix, které jsou charakteristické pro značku Klipsch, poskytují silné nízké frekvence při minimalizaci zkreslení a maximalizaci účinnosti. Exkluzivní titanový výškový reproduktor Linear Travel Suspension (LTS) maximalizuje dynamiku a zvýrazňuje detaily.

Klipsch Reference Premiere RP-404C II

VĚTŠÍ HORNA, LEPŠÍ ZVUK
Nový, větší 90° x 90° hybridní hornový systém Tractrix® z kompozitního silikonu zajišťuje neuvěřitelně účinný přenos vysokofrekvenčních vln do poslechového prostoru, takže zvuk je čistší a jasnější. Fázová zástrčka a tlakově tvarovaná silikonová čelní plocha zajišťují plynulou frekvenční odezvu.

TITANOVÁ MEMBRÁNA VÝŠKOVÉHO REPRODUKTORU S LINEÁRNÍM ZAVĚŠENÍM (LTS)
Exkluzivní 25 mm LTS minimalizuje zkreslení pro lepší a detailnější výkon. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem předchozích řad Reference Premiere, díky čemuž se staly základním komponentem pro nejlepší reproduktory na světě.

ODVĚTRÁVANÁ KONSTRUKCE VÝŠKOVÉHO REPRODUKTORU
Ventilovaný kryt výškového reproduktoru snižuje stojaté vlnění, které vytváří nežádoucí harmonické, což má za následek zvýšení detailů a čistoty reprodukce vysokých frekvencí.

ZCELA NOVÉ KERAMETALICKÉ WOOFERY
101 mm měniče Cerametallic™, které jsou charakteristickým prvkem reproduktorů řady Reference Premiere, byly inovovány za účelem naprosto bezchybné reprodukci zvuku, minimálního zkreslení a maximální účinnosti. Přepracovaný reproduktor poskytne výkon, detaily a emoce, které od reproduktorů Klipsch Reference Premiere právem očekáváte.

TRACTRIX PORT
Díky využití geometrie Tractrix umožňuje port reproduktoru Reference Premiere nejefektivnější a nejrychlejší přenos vzduchu ze skříně, což snižuje šum portu pro průraznější nízké frekvence a tím pádem čistší a silnější basy.

Klipsch_RP-404C-rezu

 

Specifikace:
2-pásmová centrální reprosoustava uzavřená
Středobasový měnič: 4x 101 mm Cerametallic konusová membrána
Výškový měnič: 25 mm titanový LTS ventilovaný výškový reproduktor s hybridním Cross-Section Expanded Tractrix® Horn
Impedance 8 ohm
Terminály: single-wiring
Výkon (trvalý RMS / špičkový): 125 / 500 W
Frekvenční rozsah: 87 - 25.000 Hz (+/- 3 dB)
Citlivost: 94 dB
Rozměry (š x v x h): 682 x 145 x 164 mm
Hmotnost: 9,3 kg
Barevné provedení: ebony, walnut

Podobné produkty