Klipsch RP-8000F II

Klipsch_Logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
46 990 Kč –19 % 37 990 Kč / pár 37 890 Kč / pár od 37 890 Kč / pár 31 396,69 Kč bez DPH 31 314,05 Kč bez DPH od 31 314,05 Kč bez DPH
Klipsch RP-8000F II
Klipsch RP 8000F II hifisound.cz 1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 46 990 Kč –19 %

Řada Reference Premiere II vylepšuje předchozí generaci o další patentovanou technologii horny Tractrix®, která zlepšuje scénu a dynamiku zvuku. Měděné woofery Cerametallic™ s hliníkovými Faradayovými kroužky a porty Tractrix, které jsou charakteristické pro značku Klipsch, poskytují silné nízké frekvence při minimalizaci zkreslení a maximalizaci účinnosti. Exkluzivní titanový výškový reproduktor Linear Travel Suspension (LTS) maximalizuje dynamiku a zvýrazňuje detaily.

Klipsch Reference Premiere RP-8000F II

VĚTŠÍ HORNA, LEPŠÍ ZVUK
Nový, větší 90° x 90° hybridní hornový systém Tractrix® z kompozitního silikonu zajišťuje neuvěřitelně účinný přenos vysokofrekvenčních vln do poslechového prostoru, takže zvuk je čistší a jasnější. Fázová zástrčka a tlakově tvarovaná silikonová čelní plocha zajišťují plynulou frekvenční odezvu.

TITANOVÁ MEMBRÁNA VÝŠKOVÉHO REPRODUKTORU S LINEÁRNÍM ZAVĚŠENÍM (LTS)
Exkluzivní 25 mm LTS minimalizuje zkreslení pro lepší a detailnější výkon. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem předchozích řad Reference Premiere, díky čemuž se staly základním komponentem pro nejlepší reproduktory na světě.

ODVĚTRÁVANÁ KONSTRUKCE VÝŠKOVÉHO REPRODUKTORU
Ventilovaný kryt výškového reproduktoru snižuje stojaté vlnění, které vytváří nežádoucí harmonické, což má za následek zvýšení detailů a čistoty reprodukce vysokých frekvencí.

ZCELA NOVÉ KERAMETALICKÉ WOOFERY
Dvojité 200 mm měniče Cerametallic™, které jsou charakteristickým prvkem reproduktorů řady Reference Premiere, byly inovovány za účelem naprosto bezchybné reprodukci zvuku, minimálního zkreslení a maximální účinnosti. Přepracovaný reproduktor poskytne výkon, detaily a emoce, které od reproduktorů Klipsch Reference Premiere právem očekáváte.

TRACTRIX PORT
Díky využití geometrie Tractrix umožňuje port reproduktoru Reference Premiere nejefektivnější a nejrychlejší přenos vzduchu ze skříně, což snižuje šum portu pro průraznější nízké frekvence a tím pádem čistší a silnější basy.

MOŽNOST BI-WIRINGU a BI-AMPINGU
Duální vstupní terminály pro možnost bi-wiring / bi-amping oddělují vysokofrekvenční a nízkofrekvenční signál do různých reproduktorových kabelů, čímž snižují zkreslení středních frekvencí. Bi-amping umožňuje další optimalizaci výkonu pomocí samostatných externích výkonových zesilovačů.

klipsch_reference_premiere_hifisound.cz
Specifikace RP-8000F II:
2-pásmová sloupová reprosoustava se zadním bassreflexem
Středobasový měnič: 2 x 200 mm Cerametallic konusová membrána
Výškový měnič: 25 mm titanový LTS ventilovaný výškový reproduktor s hybridním Cross-Section Expanded Tractrix® Horn
Impedance 8 ohm
Terminály: bi-wiring
Výkon (trvalý RMS / špičkový): 150 / 600 W
Frekvenční rozsah: 35 - 25.000 Hz (+/- 3 dB)
Citlivost: 98 dB
Rozměry (š x v x h): 275 x 1095 x 463 mm
Hmotnost: 27,9 kg
Barevné provedení: ebony, walnut

klipsch-reference-premiere-ii-speaker-series

Kategorie: Sloupové reprosoustavy
? Série: Klipsch Reference Premiere II

Klipsch_Logo_s

Klipsch je americký výrobce reproduktorů, jehož počátky činnosti sahají až do roku 1946. Společnost založil legendární zvukový inženýr Paul W. Klipsch a značka Klipsch se řadí k nejstarším výrobcům reproduktorů v USA. Během několika desetiletí se stala předním světovým výrobcem reproduktorů pro stereo a domácí kina.

Reproduktory Klipsch se vyznačují unikátním zvukovodem patentovaným již v roce 1946. Tento lety praxe prověřený systém konstrukce reproduktorů je součástí produktů Klipsch dodnes.

Klipsch_web_Klipsch

Podobné produkty