Klipsch The Sevens

Klipsch_Logo_s

K produktu dárek zdarma - streamer WiiM Mini

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
34 490 Kč / pár 28 504,13 Kč bez DPH
Klipsch The Sevens
Klipsch Sevens Black Grille EISA
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Součástí řady Klipsch Heritage Wireless, Klipsch The Sevens je neuvěřitelně všestranný zvukový systém, je možné se připojit přímo k CD přehrávači, počítači, televizoru i ke gramofonu nebo bezdrátovému Bluetooth zařízení. Tyto reproduktory poskytují úžasný akustický vjem bez ohledu na to, jaký zdroj je právě připojen.

Klipsch The Sevens zahrnují luxusní materiály, jako je pravá dřevěná dýha, měděné spínače a ovládací prvky.

Zcela nový měnič s vysokým kmitočtem
Nový 6,5palcový reproduktor s vysokým vyzařováním, který využívá vysoce výkonné digitální zpracování signálu (DSP) a technologii filtrů, vytváří větší a odvážnější zvukovou scénu.

Velká horna znamená velký zvuk
Velká 90° x 90° horna Tractrix® od okraje k okraji zajišťuje neuvěřitelně efektivní přenos vysokofrekvenčních vln do poslechového prostoru a poskytuje tak čistý a jasný zvuk.

Prémiové materiály a upravený design
Ručně vyrobené monitory Klipsch Sevens Powered Monitors s povrchovou úpravou z pravého dřeva, prvotřídními kovovými ovládacími prvky, látkovými mřížkami a korkovými polštářky jsou kvalitně navrženy tak, aby zapůsobily.

Snadné nastavení s TV
Plug-and-play, není potřeba žádný AV přijímač. Získejte pohlcující zvuk naplňující místnost z televizoru pomocí jediného kabelu HDMI. Toto připojení HDMI-ARC také umožňuje ovládat hlasitost reproduktorů pomocí stávajícího dálkového ovladače televizoru.

Široká konektivita
The Sevens nabízejí bezproblémové bezdrátové připojení Bluetooth®, digitální optika, 3,5mm analogový a RCA/Phono vstup a výstup pro subwoofer. Přepínání levého/pravého reproduktoru umožňuje snadné umístění v prostoru.

Klipsch-The-Sevens-Life

Aplikace Klipsch Connect
Dolaďte zvuk pomocí ekvalizace
Virtuální dálkový ovladač
Ovládání hlasitosti subwooferu a umístění reproduktorů
Aktualizace firmwaru produktu
Přístup k podpoře jedním kliknutím

Ocenění

Klipsch-The-Sevens_EisaAktivní stojanový model vychází z designu reprosoustav „Heritage“ americké značky a kombinuje jej s aktuálními technologickými možnostmi – výsledkem je sestava pozoruhodná svým stylem, sadou funkcí a výkonem. Výškové reproduktory Tractrix s hornovou membránou a 165mm středobasové měniče jsou poháněny vlastním DSP a silným zabudovaným zesilovačem. Zvuk modelu The Sevens je bohatý na basy, širokospektrální a plný detailů a lze jej přizpůsobit podle vlastního vkusu prostřednictvím intuitivní aplikace Klipsch Connect. Rozsáhlá konektivita zahrnuje HDMI ARC, USB-B, Bluetooth, analogové vstupy (včetně MM phono). Nedosti na tom – přehrávání hudby ve vysokém rozlišení až 192 kHz/24 bitů zaručuje, že tento systém je připraven na všechno!


Specifikace

Celkový výkon systému: 200 W trvalý (400 W špičkový)
Frekvenční rozsah: 39 - 25.000 Hz (+/- 3dB)
Středobasový měnič
:: 165 mm konusová membrána s dlouhým zdvihem

Výškový měnič: 25 mm titanový LTS výškový měnič umístěný v 90 x 90 horně, Tractrix technologie
Bassreflex: zadní
Konektivita
HDMI-ARC s CEC
1 x pár RCA vstupů s přepínačem pro univerzální použití nebo gramofon
Bezdrátová technologie Bluetooth
1 x vstup 3,5 mm jack
1 x Digitální optický vstup
1 x USB digitální vstup typ B pro PC nebo Mac
1 x RCA linkový výstup pro připojení subwooferu
Rozměry (š x v x h): 207 x 416 x 277 mm
Hmotnost (primární / sekundární): 10,12 / 9,03 kg

Klipsch_Logo_s

Klipsch je americký výrobce reproduktorů, jehož počátky činnosti sahají až do roku 1946. Společnost založil legendární zvukový inženýr Paul W. Klipsch a značka Klipsch se řadí k nejstarším výrobcům reproduktorů v USA. Během několika desetiletí se stala předním světovým výrobcem reproduktorů pro stereo a domácí kina.

Reproduktory Klipsch se vyznačují unikátním zvukovodem patentovaným již v roce 1946. Tento lety praxe prověřený systém konstrukce reproduktorů je součástí produktů Klipsch dodnes.

Klipsch_web_Klipsch

Podobné produkty