Marantz MODEL 30

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
66 490 Kč / ks 54 950,41 Kč bez DPH
Marantz MODEL 30
Marantz MODEL 30
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Integrovaný zesilovač Marantz MODEL 30

Speciální laděné obvody HDAM tohoto integrovaného zesilovače vám umožní vychutnávat svou oblíbenou hudbu, se všemi detaily a v celé její plnosti. Díky plně diskrétní konstrukci nabízí MODEL 30 zcela mimořádné zážitky.

MODEL 30 zachovává absolutní čistotu signálu a poskytuje výkon nutný pro vybuzení náročných reprosoustav. Koncový stupeň nabízí výkon až 2x 100 W při zátěži 8 Ohm a v kombinaci s reprosoustavami s nízkým odporem je schopný dodávat i 2x 200 W. Díky konstrukci spínaného zesilovače není frekvenční rozsah ovlivněný impedancí použitých reprosoustav.

K zesilovači MODEL 30 můžete díky vestavěnému korekčnímu předzesilovači připojit gramofon s přenoskou MM i MC. Použitá konstrukce se snaží minimalizovat zkreslení, dvoustupňové zesílení kombinující HDAM obvody s JFET řešením na vstupu nabízí nízkou vstupní impedanci.

U zesilovače MODEL 30, je věnovaná mimořádná pozornost spolehlivosti a dlouhé životnosti. Pevné šasi vyrobené ze silného, těžkého a antimagnetického hliníku spolu s odolným ocelovým vrchním panelem, spolehlivě odolává jak různému rušení, tak i nežádoucím vibracím. Bytelné mosazné samostatné RCA vstupní terminály pro CD a Phono v kombinaci s originálními Marantz vysoce kvalitními niklovými reproduktorovými terminály zajistí jen ten nejlepší kontakt a přenos signálu.

Klíčové vlastnosti
- stovky hodin soustředěného ladění zvukovými mistry zaručují zvukovou dokonalost a muzikálnost , kterou je Marantz vyhlášený
- technologie Marantz HDAM-SA3 se skládá z mnoha vzájemně nezávislých součástí upravených a ručně vybíraných

 

Kompletní popis Související soubory (PDF)

 

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Marantz - japonský výrobce High-End a špičkové spotřební audio a video techniky. K prověřenému jemnému zvuku bohatým na detaily u audio komponentů přidává u AV strojů špičkový obraz. Mezi osvědčené firemní technologie patří např. HDAM (hyper dynamické zesilovací moduly).

Společnost Marantz nabízí dvě kategorie produktů. Řada "Range" je známá nabízením různých, vysoce flexibilních možností budování systémů vhodných pro každý životní styl. Řada "Premium" představující nejvyšší třídu zaručuje definitivní poslechové zážitky pro nejnáročnější hi-fi puristy.

V průběhu let byly vyvinuty další kategorie produktů, například modely řady "Reference", které věrohodně reprodukují hudební emoce puristů. 

Nejznámějším konstruktérem výrobků Marantz byl Ken Ishiwata. Značka potvrdila schopnost přinést velmi kvalitní komponenty i za velmi malou investici. Aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků pro domácí zábavu a stereofonní reprodukci.

 

 

Podobné produkty