Marantz PM-12SE

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně Exkluzivní objednání na prodejně Zvolte variantu
89 990 Kč / ks 74 371,90 Kč bez DPH
Marantz PM-12SE
Marantz PM-12SE
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Prémiový integrovaný zesilovač Marantz PM-12 SE

PM-12SE využívá nejnovější high-grade verzi HDAM obvodů - SA3. V kombinaci s optimalizovaným návrhem uspořádání obvodů a pečlivě zvolenými komponenty poskytuje PM-12SE výjimečnou kvalitu zvuku a přednesu.

12 Series Special Edition představují způsob, kterým Marantz oslavuje lásku k hudbě proniklou hluboko do žil zvukových mistrů a techniků Marantz a vyjádřenou uměleckým a řemeslným zpracování těchto speciálních komponentů. Se skálopevnou pozorností věnovanou detailu Marantz Special Editions vytváří nepřekonatelný Hi-Fi zvuk, který oslavuje mistrovství a emoce hudby.
Obvody PM-12SE nabízí nejčistší signálovou cestu zesilovačem, který dává 100 W na kanál do reproduktorů s impedancí 8 Ohm (nebo 200 W do 4 Ohm). A navíc je vybaven měděnými niklovanými vstupními konektory a reproduktorovými konektory z vysoce čisté mědi.

Klíčové vlastnosti
- navržen a rozsáhle vyladěn týmem specialistů, čerpajícím z více než 65 let znalostí z návrhů zesilovačů Marantz
- předzesilovací stupeň s vysokým rozlišením, s proprietární HDAM technologií Marantz
- zesilovač v designu spínaného výkonu, odvozený od vlajkové lodi - zesilovače PM-10
- vysoký výkon: 100W + 100W (do 8 Ohm), 200W + 200W (do 4 Ohm)
- plně diskrétní dvoustupňový design pro čistotu signálu, se separátními napájecími zdroji pro sekce předzesilovače a výkonového zesilovače pro snížení interferencí
- dedikovaný toroidní transformátor pro předzesilovač, pro zajištění čistoty a mohutného zvuku
- design s proudovou zpětnou vazbou, s nově vyvinutými širokopásmovými obvody
- obvody HDAM SA3 pro čistý signál a optimální dynamiku
- vstup pro gramofon MM/MC s novým diskrétním obvodem Marantz Musical Premium Phono EQ
- vstupní konektory se silným poniklováním pro CD a Phono, plus originální Marantz reproduktorové konektory (poměděné vysoce čistou mědí)
- lineární ovladač hlasitosti s novým elektrickým systémem řízení hlasitosti
- vysoce kvalitní konstrukce s dvouvrstvým šasi a předním panelem z hliníku
- režim Purest Mode deaktivuje nepoužívané obvody pro nejlepší přednes zvuku
- vysoce jakostní a pečlivě vybrané audio součástky: diody Schottky s ultra nízkým svodovým proudem, nízkošumové komplementární tranzistory, nově vyvinuté zakázkové elektrolytické kondenzátory, svitkové "audio grade" kondenzátory, a mica kondenzátory

 

marantzlogobecausemusicmatterslogo

Marantz - japonský výrobce High-End a špičkové spotřební audio a video techniky. K prověřenému jemnému zvuku bohatým na detaily u audio komponentů přidává u AV strojů špičkový obraz. Mezi osvědčené firemní technologie patří např. HDAM (hyper dynamické zesilovací moduly).

Společnost Marantz nabízí dvě kategorie produktů. Řada "Range" je známá nabízením různých, vysoce flexibilních možností budování systémů vhodných pro každý životní styl. Řada "Premium" představující nejvyšší třídu zaručuje definitivní poslechové zážitky pro nejnáročnější hi-fi puristy.

V průběhu let byly vyvinuty další kategorie produktů, například modely řady "Reference", které věrohodně reprodukují hudební emoce puristů. 

Nejznámějším konstruktérem výrobků Marantz byl Ken Ishiwata. Značka potvrdila schopnost přinést velmi kvalitní komponenty i za velmi malou investici. Aktuální nabídka zahrnuje široké spektrum výrobků pro domácí zábavu a stereofonní reprodukci.

 

 

Podobné produkty