Mark Levinson No5909

Mark_Levinson_logo-hifisound

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
24 990 Kč / ks 20 652,89 Kč bez DPH
Mark Levinson No5909
mark levinson no5909 5
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Luxusní uzavřená bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku z okolí

RODOKMEN MARK LEVINSON

Již 50 let nastavuje nejvyšší standardy v reprodukci zvuku a pro Hi-Fi znamená to, co Lamborghini, Porsche nebo Ferrari pro svět automobilů. Mark Levinson je ikonická značka, pojmenovaná po svém legendárním zakladateli, která zanechala nesmazatelnou stopu díky svým audio výrobkům s referenční zvukovou kvalitou. 

Na světové výstavě CES v roce 2022 tým Marka Levinsona představil svůj nejnovější počin, kterým se snaží navázat na odkaz značky. První sluchátka pod značkou Mark Levinson dostaly, stejně jako ostatní produkty značky, číselné označení № 5909. V souladu s nejnovějšími trendy se jedná rovnou o bezdrátový model s adaptabilním potlačením hluku z okolí, který je určen pro nejvášnivější milovníky referenčního poslechu. Zvukový profil byl inženýry profesionálně vyladěn na křivku akustické odezvy, která dosáhla nejvyššího subjektivního hodnocení v poslechových testech, vyvinutých společností během desetiletí výzkumu preferencí poslechu a vědy o akustice.

Mark-Levinson-5909-trio_bulk_hifisound.cz_1

BEZKONKURENČNÍ VÝKON VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ

Návrh № 5909 spoléhá na komponenty, materiály a technologie nejvyšší kvality jako jsou 40 mm měniče potažené beryliem a připojení Bluetooth 5.1 s vysokým rozlišením a podporou kodeků SBC, AAC, aptX Adaptive a LDAC (široce užívaný kodek s nejvyšší šířkou pásma, který ve spojení s kompatibilním zařízením pro přenos, dokáže zpracovat rozlišení zvuku 24-bitů / 96 kHz), velmi pohodlný, kůží potažený hlavový most z paměťové pěny, eloxovaný hliníkový třmen a luxusní vyměnitelné náušníky s metalickým automobilovým lakem.  Zvukové kvality tak beze zbytku splňují přísné standardy pro certifikaci Hi-Res Audio.Mark-Levinson-5909-trio_bulk_hifisound.cz_2

NAVRŽENO PRO CESTOVÁNÍ

Ponořte se hluboko do své hudby a během cestování se nenechte rušit hlukem okolí. Technologie adaptabilního aktivního potlačení hluku (Adaptive Active Noise Cancellation) nabízí tři režimy pro prvotřídní zvukovou izolaci, zatímco volitelný režim Ambient Aware ponechává situační povědomí. Pevné pouzdro na přenášení diskrétně ukládá kompletní sortiment kabelů a příslušenství, včetně nabíjecích kabelů USB-C, zvukového adaptéru do letadla a leštícího hadříku z mikrovlákna. Životnost baterie je deklarována mezi 30 hodinami (se zapnutým aktivním potlačením hluku) a 34 hodinami (s vypnutým potlačením hluku). No. 5909 vydrží hrát až 6 hodin již po pouhých 15 minutách nabíjení.

Mark-Levinson-5909-trio_bulk_hifisound.cz_3_1

POHODLNÉ OVLÁDÁNÍ

Na pravém sluchátku jsou tři ovládací tlačítka, kterými můžete zvýšit nebo snížit úroveň hlasitosti, přijmout nebo ukončit telefonní hovor a během přehrávání přeskočit vpřed / vzad. Prostřední tlačítko aktivuje hlasového asistenta. V aplikaci Mark Levinson Headphones (zdarma pro iOS a Android) můžete zvolit režim potlačení hluku nebo vybrat některé ze tří nastavení EQ. Zároveň zde můžete nastavit časový interval pro automatické vypnutí sluchátek v případě, že nebude detekován zvukový signál. Sluchátka lze samozřejmě připojit nejen bezdrátově, ale můžete je připojit i kabelem, který je součástí dodávky.

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÁ KONVERZACE

Komunikujte pohodlně téměř v jakémkoli prostředí. Čtyři směrové mikrofony s funkcí Smart Wind Adaptation zabraňují rušení vašeho hlasu okolním hlukem nebo větrem. Spojte se s rodinou, chatujte s přáteli nebo s dokonale čistým zvukem za všech okolností.

Mark-Levinson-5909-awards_hifisound.cz_2


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Typ: Bezdrátová sluchátka s vysokým rozlišením a potlačením hluku z okolí
Design: Uzavřený
Připojení: USB-C
Velikost měniče: 40 mm beryliový
Frekvenční odezva (pasivní): 10 Hz - 40 kHz
Frekvenční odezva (aktivní): 20 Hz - 20 kHz
Citlivost: 97 dB SPL @ 1 kHz / 1mW
Maximální SPL: 98 dB
Maximální vstupní výkon (pasivní): 100 mW
Citlivost mikrofonu: -32 dBV @ 1 kHz / Pa
Impedance: 32 Ω
Přenášený výkon Bluetooth: < 8 dbm
Bluetooth přenášená modulace: GFSK, π/4 DQPSK / 8DPSK
Frekvence Bluetooth: 2,402 GHz - 2,480 GHz
Verze profilu Bluetooth: A2DP 1.3.1, AVRCP 1.6, HFP 1.7.1
Verze Bluetooth: 5.1
Typ baterie: Lithium-iontová baterie (750 mAh / 3,7 V)
Zdroj napájení: 5 V / 1,0 A
Doba nabíjení: 100 minut
Doba přehrávání hudby se zapnutým BT: 34 hodin
Doba přehrávání hudby se zapnutými funkcemi BT a ANC: 30 hodin
Doba přehrávání hudby se zapnutým vstupem Aux a ANC: 30 hodin
Rozměry (V x Š x H): 202,6 mm x 205,4 mm x 65,4 mm
Hmotnost: 340 g

OBSAH BALENÍ 
• Sluchátka Mark Levinson № 5909
• Cestovní úložné pouzdro
• 1,25 m nabíjecí kabel USB-C na USB-C
• Proprietární audio kabely v délce 1,25 m USB-C na 3,5 mm a 4 m USB-C na 3,5 mm
• Adaptér z 3,5 mm na 6,3 mm• Adaptér USB-C na USB-A
• Adaptér do letadla
• Leštící hadřík z mikrovlákna
• Uživatelská příručka