Matrix Audio Element S

matrix_audio_logo

Dostupnost Na dotaz
41 990 Kč / ks 34 702,48 Kč bez DPH
Matrix Audio Element S
matrix element s 11
Doprava zdarma

Matrix Audio element S je kompaktní hifi streamer vysoké kvality, umožňující posílat přesný digitální signál do D/A převodníků.

Jednoduché a spolehlivé ovládání s MA Playerem
Audio streamery Matrix Audio používají vlastní, volně stažitelnou ovládací aplikaci (iOS, Google Play), vyvinutou pro co nejefektivnější a nejkomfortnější použití při výběru přehrávané hudby. S MA Playerem lze prostřednictvím chytrých telefonů nebo tabletů ovládat populární hudební streamovací aplikace ve vysokém rozlišení (TIDAL, Qobuz a HIGHRESAUDIO), poslouchat internetové rozhlasové stanice (vTuner a Radio Paradise), přehrávat vlastní hudební soubory přes DLNA/UPnP a využívat propojení AirPlay 2, Spotify Connect, TIDAL Connect a Roon Ready. MA Remote App je pravidelně aktualizována pro co nejhladší a nejstabilnější používání.

Matrix_element_s_web1

Velká flexibilita pro připojení k D/A převodníkům
Matrix Audio Element S je precizní audio streamer nové generace, který disponuje digitálními rozhraními (COAXIAL, OPTICAL & AES/EBU, USB a IIS LVDS) pro přenos co nejpřesnějšího digitálního signálu PCM až 32Bit/768kHz nebo DSD až 512, díky Bit-Perfect technologii.

K dispozici je také digitální USB vstup (USB B) pro připojení k PC nebo jiným kompatibilním zařízením, což umožňuje odesílat kvalitnější digitální data do připojených D/A převodníků.

Matrix_element_s_web3

Maximální přesnost a čistota digitálního signálu
Element S je vybaven audiofilními Duo hodinami od Accusilicon, které pracují s extrémně nízkým fázovým šumem, což zajišťuje vysoce kvalitní zpracování přenosu jitteru. Díky tomu se zvukový přednes obohatí o vyšší přesnost, detaily a dynamiku.

Gigabit Ethernet a dvoupásmová Wi-Fi
Element S je vybaven nejen gigabitovým Ethernetem, ale také dvoupásmovým Wi-Fi připojením (2.4 GHz / 5 GHz), což poskytuje volnost a spolehlivost internetového připojení s dostatečnou přenosovou rychlostí pro streamování z hudebních služeb nebo vašich audio souborů z lokálních úložišť.

Matrix_element_s_web4


Specifikace:
Ovládací aplikace: MA Remote App
CPU: NXP i.MX 6Quad Cortex-A9
Konektivita: Roon Ready, AirPlay 2, DLNA/UPnP, TIDAL Connect, Spotify Connect
Digitální výstupy: koaxiální, optický, AES/EBU, IIS LVDS, USB A(5V/1A)
Digitální vstupy: USB B, USB C (5V/1.5A)
Network: LAN 10/100/1000 Mbps, WLAN 2.4 GHz / 5 GHz
Podporované formáty: MP3 , WMA , WAV , AIF, AIFC, AIFF, AAC, FLAC, OGG, APE, ALAC, M4A, DSF, DFF, CUE
Maximální rozlišení výstupů COAXIAL & OPTICAL, AES/EBU: PCM 16 - 24Bit /44.1kHz - 192kHz
Maximální rozlišení IIS výstupů LVDS, USB A: PCM 16-24Bit /44.1kHz - 768kHz, DSD 2.8MHz - 22.4MHz (nativní)
Rozměry: 240 x 58 x 245 mm
Hmotnost: 2,4 kg

Matrix_element_s_web2

Filozofie Matrix Audio
Držíme se nezávislého výzkumu a vývoje hardwaru, softwaru a aplikací, přičemž kumulaci softwarových a hardwarových technologií považujeme za jádro konkurenceschopnosti značky, s nejlepší kvalitou zvuku jako hlavní prioritou. Vytváření chytřejších zvukových produktů a umožnění streamování pomohlo s vývojem a směřováním našich produktů a softwaru. Aplikace MA Remote bude základním interaktivním prostředkem pro všechny naše budoucí Hi-Fi audio produkty, takže streamování ve vysokém rozlišení se snadno stane součástí života lidí.

Současnost a budoucnost
Po letech vytrvalosti a úsilí se dnešní společnost Matrix Electronic Technology Co., LTD. stala profesionální společností, která integruje výzkum, design, výrobu, marketing a prodej digitálních audio produktů Hi-Fi. Tým má nyní více než 30 členů, včetně vývojářů softwaru a hardwaru, designu aplikací pro iOS a Android s nezávislým duševním vlastnictvím. Tyto produkty prošly certifikacemi CE, CCC a dalšími bezpečnostními certifikáty, stejně jako specializovanými audio certifikáty. Společnost se také v roce 2022 stala členem Čínské asociace audio průmyslu.
V nadcházejících letech bude společnost Matrix Audio vyvíjet neustálé úsilí, aby se stala jednou z nejlepších značek v segmentaci trhu, a to uváděním skvělých produktů a poskytováním lepších služeb svým zákazníkům. Děkujeme vám za vaši podporu!