Monitor Audio Silver AMS 7G

monitor_a_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
24 990 Kč / pár 20 652,89 Kč bez DPH
Monitor Audio Silver AMS 7G
ma silver ams iso pair black nogr
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Každá píseň, každý tón, každé slovo vypráví příběh. Ten, který uslyšíte na monitoru Monitor Audio Silver Series 7G, bude silnější a smysluplnější než kdykoli předtím. Ať už se budete dívat na nový film nebo po tisící poslouchat starou LP desku, uslyšíte ji s krásnou čistotou a hloubkou.

Díky čistým liniím a elegantním proporcím je řada Silver 7G jako stvořená pro každý typ domácího interiéru - od klasického po moderní. Dýha z pravého dřeva, včetně nových variant jasanu a přírodního ořechu, dodává reprosoustavě přirozený vzhled i zvuk.

S reproduktory Monitor Audio Silver Series 7G uslyšíte detaily, které jste dosud neslyšeli. Je to díky kombinaci lehkých kovů a keramiky ve výškových reproduktorech C-CAM, které vám poskytnou tak čistý a komplexní zvuk, jaký běžně neuslyšíte.

Hřmění v dálce, kapky deště padající přímo za vámi, deštník roztažený nad vaší hlavou... Díky Silver AMS 7G s prostorovým 3D zvukem Dolby Atmos® to uslyšíte, jako byste tam skutečně byli. Dolby Atmos přebírá myšlenku prostorového zvuku a přidává k ní zcela nový rozměr, což znamená, že tvůrce filmu nebo hudby si může vybrat přesný bod v prostoru, odkud chce, abyste slyšeli zvuk přicházet. Reproduktory Silver AMS 7G s podporou Dolby Atmos® a jejich mřížky jsou tvarovány a dimenzovány tak, aby dokonale pasovaly na reproduktory Silver 300 7G, a tvoří tak jeden celistvý prvek.

Specifikace:
2-pásmová efektová dipólová reprosoustava uzavřená
Středobasový měnič: 133 mm RST II membrána
Výškový měnič: 25 mm C-CAM gold dome kalota
Impedance: 8 ohm
Terminály: single-wiring
Doporučený výkon zesilovače: 30 - 60 W
Frekvenční rozsah: 76 - 35.000 Hz
Citlivost: 87,0 dB
Bassreflex: uzavřená reprosoustava
Hmotnost: 4,0 kg
Rozměry včetně podstavce a nožek (š x v x h): 185 x 185 x 313 mm
Barevné provedení: černý lesk, saténová bílá

Kategorie: Efektové reprosoustavy
? Série: Monitor Audio Silver 7G

Podobné produkty