Musical Fidelity M3si

musical-fidelity-logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
34 990 Kč / ks 28 917,36 Kč bez DPH
Musical Fidelity M3si
Musical Fidelity M3si 21
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Integrovaný zesilovač o výkonu 2 x 85 W s virtuální dual-mono konstrukcí

M3si nabízí opravdovou příchuť kvality highendového zvuku. Protože jeho napájecí zdroj má výrazně vyšší výkon a více než dvojnásobnou kapacitu. Je schopen vytvořit široký, stabilní a hluboký stereofonní obraz s výraznou dynamikou. M3si navíc s lehkostí nabízí lahodný muzikální a jemný zvuk. Virtuální dual mono koncepce výkonového zesilovače se zvýšenou kapacitou zdroje se postará o bohaté a úderné basy.

M3si využívá originální, v Musical Fidelity vyvinutou, techniku návrhu SMD montáže. Ta na desce plošných spojů zkracuje délku signálových cest, čímž se dosáhlo výrazně vyšší flexibility vnitřního uspořádání, bylo možné přidat další vstupy a navíc také zvýšit kapacitu napájecího zdroje výkonových zesilovačů. Nyní je zdroj každého kanálu osazen párem kondenzátorů o velké kapacitě a díky tomu se výkon každého z nich výrazně zvedl téměř na 90W.

Nový integrovaný zesilovač nyní dodá do každého kanálu štědrý výkon s velmi nízkým zkreslením (0.007% na 1kHz). Dokonce ještě na 10kHz se zkreslení pohybuje okolo 0.01%. Pro většinu hifi zesilovačů bývá velký nárůst zkreslení v závislosti na zvyšujícím se kmitočtu v přímé úměře. Je to známka toho, že koncept návrhu obvodů a rozložení signálových cest není u takových zesilovačů dost dobrý. Velmi nízké zkreslení zesilovače M3si v pásmu vysokých kmitočtů dokazuje, že rozmístění signálových cest a návrh zapojení fungují v dokonalém souladu. Musical Fidelity věří, že je to doklad výkonosti a celistvosti celé konstrukce. Výrazný krok kupředu také představuje zvýšení odstupu signálu od šumu o více než 3dB. V praxi to znamená, že M3si poskytne více detailů s větším rozsahem dynamiky. 

Velmi kvalitní je také vstup Phono pro přenosky MM s přesně nastavenou korekční křivkou RIAA. V kmitočtovém pásmu 20Hz až 20kHz se pohybuje v toleranci pouhých ± 0.5dB. Také odstup signálu a šumu má Phono předzesilovač hodnotu pěkných 88dB. A konečně se zkreslením menším než 0.3% je M3si příslibem skvělé reprodukce vinylových desek.

Asynchronní vstup USB s rozlišením 24bit/96kHz používá přesně ty stejné obvody a technologie jako velmi dobře hodnocené převodníky Musical Fidelity V-Link a také rozhraní ve špičkových počítačích. Jitter se prakticky nevyskytuje, šum je neuvěřitelně malý a zkreslení není téměř žádné. USB vstup zesilovače M3si je schopen z počítače vydolovat i ty nejjemnější detaily.

Testy a ocenění

stereoplay-logo

"Zvukově perfektní, široká brána do audiofilní třídy!"
ROLAND KRAFT - STEREOPLAY
stereo-logo

"M3si s živostí a hravostí stoupá po žebříčku sympatií. Vynikající!"
MICHAEL LANG - STEREO

AUDIO_logo

"V této třídě je senzační."
JOHANNES MAIER - AUDIO


Specifikace:

  • Výkonový výstup: 85 W na kanál při 8Ω
  • Zkreslení (THD): <0.014 % typicky 20Hz až 20 kHz
  • Odstup signál/šum: >98dB
  • Kmitočtový rozsah: +0, - 0.1dB, 10Hz až 20 kHz
  • Vstupy: 4x RCA, 1x RCA pro MM přenosku, 1x USB typ B asynchronní
  • Výstupy: 1x RCA LINE, 1x RCA PREAMP, 1 pár reprosoustav
  • Příkon 0,5W při standby stavu, 320 W max.
  • Rozměry (š x v x h): 440 x 100 x 400 mm
  • Hmotnost: 9,2 kg
 Musical_Fidelity_M3si_bot

Podobné produkty