NAD CS1

nad-logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny
9 790 Kč / ks 8 090,91 Kč bez DPH
NAD CS1
nad cs1 image1
Doprava zdarma

Síťový streamer NAD CS1

Plug and Play
Kompaktní, minimalistický model NAD CS1 je vybaven dvojicí analogových výstupů RCA linkové úrovně pro připojení ke stereofonnímu přijímači, integrovanému zesilovači, předzesilovači nebo páru aktivních reproduktorů. Alternativně můžete použít optický nebo koaxiální výstup modelu CS1 pro přenos digitálního zvuku do AV přijímače, externího převodníku DAC nebo dvojice aktivních reproduktorů s digitálním vstupem, a to v rozlišení až 24 bitů/192 kHz.

Přehrávač CS1 můžete připojit k domácí síti prostřednictvím Wi-Fi nebo pevně propojit jeho ethernetový port LAN se síťovým směrovačem nebo přístupovým bodem, případně jej pomocí Bluetooth® spárovat s mobilním zařízením.

Streamujte podle svých představ
Pro přehrávání hudby prostřednictvím síťového streameru NAD CS1 nemusíte instalovat speciální aplikace. Pomocí rozhraní Bluetooth můžete streamovat zvuk z libovolné aplikace v chytrém telefonu, tabletu nebo počítači.

Ještě lepší zvuk získáte přes Wi-Fi nebo Ethernet. CS1 podporuje AirPlay 2, takže můžete streamovat zvuk v CD kvalitě z libovolné aplikace v zařízení iPhone, iPad nebo Mac nebo z knihovny iTunes v počítači se systémem Windows. Pomocí služby GoogleCast si můžete vybrat hudbu, kterou chcete slyšet, v libovolné aplikaci podporující službu Cast na mobilním zařízení nebo osobním počítači a poté přenést přehrávání do zařízení CS1 v rozlišení až 24 bitů/96 kHz.

Předplatitelé služeb Spotify a Tidal mohou v aplikacích těchto služeb spustit hudbu a poté přenést přehrávání ze svého zařízení do zařízení CS1. Předplatitelé systému Roon mohou přehrávat hudbu ze svých digitálních knihoven a ze streamovacích služeb podporovaných systémem Roon.

Prémiový zvuk
Přehrávač CS1 je vybaven pokročilou diferenciální digitální sekcí založenou na převodníku PCM5141 společnosti Texas Instruments, který je známý svým širokým dynamickým rozsahem, nízkou úrovní šumu a odolností vůči digitálnímu jitteru. Podporuje rozlišení až 24 bitů/192 kHz a má plnou schopnost dekódování a vykreslování MQA pro přehrávání hudby v kvalitě Master Quality od společnosti Tidal.

Streamování nebylo nikdy jednodušší. Spárujte NAD CS1 s mobilním zařízením nebo jej připojte k domácí síti a pak si pomocí svých oblíbených aplikací vyberte hudbu, kterou chcete poslouchat. Pak se pohodlně usaďte a vychutnejte si nádherný, vysoce věrný zvuk.

Specifikace:
Kompaktní, minimalistický design
Vestavěná technologie Bluetooth
Dvoupásmová Wi-Fi a ethernetový port LAN
Stereofonní analogové, optické digitální a koaxiální digitální výstupy
Špičkový diferenciální DAC založený na převodníku Texas Instruments PCM5141 s podporou zvuku s vysokým rozlišením 24 bitů/192 kHz
Streamování hudby ve vysokém rozlišení ze služby Tidal
Podpora Apple AirPlay 2 - streamování v rozlišení CD z libovolné zvukové aplikace na iPhonu, iPadu nebo Macu
Podpora GoogleCast - přehrávání v rozlišení až 24 bitů/96 kHz z libovolné aplikace podporující Cast
Podpora Spotify Connect a Tidal Connect umožňuje uživatelům nahrát hudbu na chytrém zařízení a poté přenést přehrávání do CS1
Podpora DLNA umožňuje streamování v rozlišení až 24 bitů/192 kHz z jakékoli hudební aplikace podporující DLNA
Předplatitelé systému Roon mohou do zařízení CS1 streamovat zvuk ze svých osobních knihoven a online služeb podporovaných systémem Roon
Zkreslení (THD + N, 20 Hz - 20 kHz): <0,03 % 20-20 kHz -1dBFS výstupu
Odstup signálu od šumu: -94dB (ref 2V)
Frekvenční odezva: 20-20 kHz +/-0,3 dB; 50 kHz -3 dB
Nativní vzorkovací frekvence: až 192 kHz
Bitová hloubka: 16-24
Podporované formáty zvukových souborů: LPCM, MP3, AC3, Ogg Vorbis, HE-AAC, MQA a WMA s možností dekódování
Podporovaný poskytovatel služeb třetích stran: Spotify Connect, Tidal Connect, Apple AirPlay 2, Google Chromecast, DLNA, Roon
D/A převodník: TI PCM5254
Procesor: ARM® Cortex™ -A53, čtyřjádrový, 1,5 GHz na jádro

Podobné produkty