Naim Mu-so 2

Naim_Audio_Logo_s          naim-mu-so-2-oceneni-small

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
39 990 Kč –32 % 26 990 Kč / ks 22 305,79 Kč bez DPH
Naim Mu-so 2
Naim Mu-so 2
Oceněno
Doprava zdarma 39 990 Kč –32 %

Mu-so 2nd Generation je nástupcem několikanásobně oceněného bezdrátového hudebního systému Mu-so, který byl odborníky z anglického Salisbury navržen tak, aby uživateli poskytl vyjímečný výkon, neobyčejnou funkčnost a velké možnosti. Nový all-in-one systém Mu-so druhé generace vypadá navenek stejně jako předchůdce, uvnitř však doznal značných změn.

Zkušenosti společnosti Naim s konstrukcí hi-fi systémů s nejmodernějšími streamingovými technologiemi a prémiovou kvalitou zpracování se staly základem pro vytvoření tohoto jedinečného univerzálního systému, který okouzlí 32bitovým streamováním s vysokým rozlišením, režimem multiroom nebo přehráváním zvuku z TV přes HDMI.

Srdcem Mu-so 2 je platforma pro streaming hudby, která byla 3 roky vyvíjena 25 inženýry, aby zajistila nejlepší výkon bez ohledu na to, zda posloucháte vlastní digitální knihovnu uloženou na vyměnitelném nebo NAS disku, internetové rádio nebo hudební streamingové služby, jako jsou např. TIDAL nebo Spotify. Toto inovativní řešení je unikátní pro audiostreamingové produkty společnosti Naim, jako je série Uniti nebo specializované síťové přehrávače, včetně vlajkové lodi ND 555.

Zcela nový vícejádrový Digital Signal Processor (DSP) přináší vyšší výkon a poskytuje 2000 MIPS (milion instrukcí za sekundu) ve srovnání s původním jednojádrovým procesorem Mu-so DSP 150 MIPS.

Vytvořen byl rovněž zcela nový algoritmus omezovače, který udržuje při vysoké hlasitosti každý z měničů druhé generace Mu-so pod kontrolou. Nový omezovač je aktivní pouze při extrémních úrovních hlasitosti a pomáhá zachovat jasnost hudby a zvyšuje dlouhodobou spolehlivost.

Nový model je vybaven inovovaným dotykovým ovládacím panelem ohraničeného osvětleným ovládacím prvkem, který uživateli slouží pro výběr zdroje, přednastavení a multiroom párování. Design skříně byl přepracován tak, aby bylo možné posílit basy. Nová zesílená skříň ještě více eliminuje možné vibrace. Mu-so 2 má novou šedou povrchovou úpravu a kryt reproduktorů v přední části je dodáván v černé barvě, k zakoupení je ale též v terakotové, olivové nebo speciální modré barvě. Charakteristická žebra chladiče jsou nyní kompaktnější, neztrácejí nijak na účinnosti a stále jsou vybavena patentovanou technologíi Naim, která diskrétně skrývá anténu Wi-Fi.

Specifikace:
Výkon zesilovačů: 450 W - 6x 75 W (při 6 Ohm)
Vstupy audio: Optický S/PDIF (Toslink) až do 96k Hz, USB, 3,5 mm jack
Možnosti připojení:
Internetové rádio, UPnP, AirPlay 2, Spotify (Connect), TIDAL, Bluetooth (s aptX)
Podporované audio formáty WAV, FLAC a AIFF - až 24 bitů / 192 kHz (bezdrátové připojení - až 48 kHz), ALAC (Apple Lossless) - až 24 bitů / 96 kHz
Spotřeba energie:
Normální použití: 17 W, pohotovostní režim: < 4 W, režim hlubokého spánku: < 0,5 W
Hmotnost: 11,20 kg
Rozměry: 122 x 628 x 264 mm

Podobné produkty