NHT C-3

nht_logo_s          nht-c-3-oceneni-small

Dostupnost Produkt se již neprodává
32 990 Kč –9 % 29 990 Kč / pár 24 785,12 Kč bez DPH
NHT C-3
NHT C-3
Výprodej Oceněno
Doprava zdarma 32 990 Kč –9 %

NHT Classic Three se stal absolutním bestsellerem NHT od momentu, kdy byl představen. Nový model C-3 navazuje na tradici nejlepšího regálového reproduktoru, který poskytuje širokou zvukovou scénu, vynikající detailnost, nacházející se jen v nejdražších modelech.

Všechny reproduktory Classic mají dvakrát silnější přepážky než jejich předchozí modely, což má snížit vibrace skříně a zlepšit přechodovou odezvu. Parabolická křivka přepážky kolem středotónového a výškového reproduktoru má za cíl vyhladit středo a vysokofrekvenční odezvu pro všechny poslechové pozice, zejména ty mimo osu výškového reproduktoru. Každý z měničů modelu Three je individuálně stíněn pomocí směsi Bulk Molding Compound (BMC), kterou společnost NHT vyvinula pro své dražší reproduktory XdS. Středotónový a výškový reproduktor jsou chlazeny ferrofluidem a v modelu Three jsou zabudovány neodymové magnety s obsahem železného boru, které jsou umístěny uvnitř ocelového krytu jako součást magnetického obvodu pohonu reproduktoru. Výsledkem je velmi nízké rozptylové pole.

Kromě toho má C-3 basovou odezvu až do 40 Hz, čímž se subwoofer stává pouhou volbou, nikoli nutností při poslechu hudby.

Specifikace:
3-pásmová regálová reprosoustava s uzavřenou konstrukcí
Středobasový měnič: 165 mm aluminiová membrána
Středotónový měnič: 50 mm aluminiová kalota
Výškový měnič: 25 mm aluminiová kalota
Impedance: 6 ohm
Terminály: poniklované single-wiring
Doporučený výkon zesilovače: 50 - 150 W
Frekvenční rozsah: 55 - 20.000 Hz
Citlivost: 87,0 dB
Rozměry (š x v x h): 191 x 353 x 257 mm
Hmotnost: 7,26 kg
Barevné provedení: klavírní černá

Kategorie: Regálové reprosoustavy
? Série: NHT C Serie
Možnost poslechu: ano
Ocenění: ano

Podobné produkty