NHT C-4

nht_logo_s

Dostupnost Skladem
53 990 Kč –30 % 37 790 Kč / pár 31 231,40 Kč bez DPH
NHT C-4
NHT C-4
Akce Výprodej Možnost poslechu
Doprava zdarma 53 990 Kč –30 %

Všechny reproduktory NHT Classic mají dvakrát silnější přepážky než jejich předchozí modely, což má snížit vibrace skříně a zlepšit přechodovou odezvu.

nht-c-series

Parabolická křivka přepážky kolem středotónového a výškového reproduktoru má za cíl vyhladit středo a vysokofrekvenční odezvu pro všechny poslechové pozice, zejména ty mimo osu výškového reproduktoru. Každý z měničů modelu NHT C-4 je individuálně stíněn pomocí směsi Bulk Molding Compound (BMC), kterou společnost NHT vyvinula pro své dražší reproduktory XdS. Středotónový a výškový reproduktor jsou chlazeny ferrofluidem a v modelu NHT C-4 jsou zabudovány neodymové magnety s obsahem železného boru, které jsou umístěny uvnitř ocelového krytu jako součást magnetického obvodu pohonu reproduktoru. Výsledkem je velmi nízké rozptylové pole.

nht-c-4

Přesný, vyvážený a jasně zřetelný, příjemný projev je vizitkou těchto sloupových repro. Předností je lehkost přednesu celého pásma, přirozeně objemné basy a snadno srozumitelné podání vokálů. Zvuk z NHT C-4 je krásně transparentní.
Jako bonus je velmi pěkné zpracování a kabinet s účelovými tvary.

nht-c-series_3 Konstrukce uzavřeného korpusu (bez bassreflexu)
Každý současný reproduktor NHT používá konstrukci akustického závěsu, což znamená, že reproduktory nemají žádné otvory. Tato vynikající technika znamená, že všechny reproduktory NHT nabídnou snadné umístění v místnosti, nízké zkreslení pro poslech bez únavy.
Prémiové hliníkové měniče
Řada C využívá specifické hliníkové měniče NHT, které poskytují neuvěřitelné detaily, silnou dynamiku a přesný obraz pro reprodukci hudby nebo domácího kina.
nht-c-series_1
nht-c-series_2 7 vrstev ručně leštěného laku + 2 vrstvy bezbarvého laku
Každý reproduktor řady C dostane stejný 7vrstvý, ručně leštěný, vysoce lesklý černý lak, po kterém následují 2 vrstvy bezbarvého laku poskytující snadnou údržbu a dlouhotrvající krásu.
Poniklované vazební sloupky
Reproduktory NHT jsou vybaveny profesionálními, poniklovanými vazebními sloupky, takže k připojení reproduktorů můžete použít banánky, holý vodič nebo vidličky.
nht-c-series_4Specifikace:
4-pásmová sloupová reprosoustava s uzavřenou konstrukcí
Basový měnič: 2x 165 mm polypropylenová membrána
Středobasový měnič: 165 mm polypropylenová membrána
Středotónový měnič: 50 mm aluminiová kalota
Výškový měnič: 25 mm aluminiová kalota
Impedance: 6 ohm
Terminály: poniklované single-wiring
Doporučený výkon zesilovače: 75 - 250 W
Frekvenční rozsah: 45 - 20.000 Hz
Citlivost: 86,0 dB
Rozměry (š x v x h): 190 x 1050 x 290 mm
Rozměry základny (š x h): 350 x 380 mm
Hmotnost: 21,2 kg
Barevné provedení: klavírní černá

Podobné produkty