Nordost Blue Heaven Digital Interconnect

nordost_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
6 490 Kč / ks 7 270 Kč / ks od 6 490 Kč / ks 5 363,64 Kč bez DPH 6 008,26 Kč bez DPH od 5 363,64 Kč bez DPH
Nordost Blue Heaven Digital Interconnect
Nordost Blue Heaven Digital Interconnect
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Nordost Blue Heaven je druhý nejvyšší stupeň Leif série. V rámci cenově dostupných audio kabelů, řada Blue Heaven udělala velký dojem na hudební nadšence po celém světě.
Posluchači se díky konstrukci kabelu mohou těšit jak na jemné nuance, tak i výbušnou dynamiku zachycenou v nahrávce, která by jinak byla ztracena při přenosu.

Digitální 75 Ohmový S/PDIF kabel Blue Heaven, Leif série

Vlastnosti
Bezpečný přenos digitálních datových proudů závisí na dosažení správné impedanci v přenosovém řetězci. Standardní kabely S/PDIF přenáší signál přes 75 Ohmové koaxiální vedení, ale je s podivem, jak málo kabelů splnit tuto specifikaci.
Blue Heaven Digital Interconnect zadání splňuje striktně a přesně. Využívá Micro Mono-vlákno, koaxiální konstrukci, svou pokročilou topologii a tím umožňuje dosáhnout vyšší elektrický výkon a geometrickou přesnost bez ohledu na délku kabelu.
Každý Blue Heaven Digital Interconnect je dodáván s dvojicí redukcí z 75 Ohm BNC konektoru na RCA.
Kabely "Made in USA."

Specifikace
Izolace: Fluorovaný Ethylen Propylen (FEP)
Konstrukce: Mechanicky laděné uložení, Micro Mono-vláknová konstrukce, koaxiální design
Vodiče: 1 x 24 AWG
Materiál: postříbřené 99,9999% pevné jádro OFC
Kapacitance: 16 pF/ft
Impedance: 75 Ohmů
Celkové stínění: 95 %
Rychlost šíření: 85 %
Zakončení: Pozlacený přesný 75 Ohmový BNC konektor, pozlacený adapter z BNC na RCA

Kategorie: Signálové kabely
? Série: Nordost Blue Heaven
Možnost poslechu: ano

nordost_logo_s

Společnost Nordost je předním výrobcem hifi audio kabelů a příslušenství v oblasti spotřební elektroniky.
Za poslední tři desetiletí společnost Nordost vyvinula rozsáhlou a komplexní řadu hifi audio řešení. Audio a video kabely, napájecí produkty, zesilovače zvuku a zařízení pro kontrolu rezonance společnosti Nordost způsobily revoluci v poslechu high fidelity. Pouze společnost Nordost dokáže přenést čistou, nezkreslenou realitu živého vystoupení do pohodlí vašeho domácího zvukového systému - bez ohledu na cenovou kategorii systému.

Filozofie špičkové kvality

Náš přístup ke konstrukci kabelů spočívá ve výrobě kabelů s nízkou hmotností, optimální rychlostí přenosu signálu a dokonalým impedančním přizpůsobením. Ve společnosti Nordost si klademe za cíl minimalizovat škodlivou filtraci a zachovat zvukový podpis vašeho zvuku. S kabely Nordost ve svém systému konečně uslyšíte, čeho jsou vaše zvukové komponenty schopny - zanechají ve vás dojem z hudby, nikoli z kabeláže.

  nordost_vynikajici_kvalita  
nordost_30-let   Více než 30 let zkušeností

Společnost Nordost je již více než 30 let uznávaným lídrem v oblasti hifi. V průběhu let jsme vyvinuli technologie, které nás postavily do čela našeho odvětví, dokázali jsme se přizpůsobit a prosperovat na neustále se měnícím trhu a viděli jsme přicházet a odcházet nespočet konkurentů. Nordost má sílu zůstat, kterou jiné značky kabelů postrádají, a stabilitu, které mohou naši zákazníci důvěřovat.
 
Výjimečné řemeslné zpracování

Jako jeden z mála výrobců audiokabelů v hifi průmyslu navrhujeme, konstruujeme a montujeme výrobky přímo v USA, takže máme nad výrobním procesem plnou kontrolu. Jedinečná možnost dohlížet na řemeslné zpracování našich výrobků zajišťuje konzistenci, kvalitu a špičkovou kvalitu našich audiokabelů a komponentů.
  nordost_Exceptional-Craftsmanship  
nordost_Extensive-Range-of-Product-Offerings   Rozsáhlá nabídka produktů

Společnost Nordost nabízí širokou škálu kabelů a příslušenství, které slouží audio systémům v různých cenových relacích. Vinyl nebo digitální, osobní nebo dvoukanálový, mid-fi nebo hifi - máme kabely, které odpovídají vašim audio preferencím i rozpočtu. Společnost Nordost nabízí sortiment kabelů pro každý systém, abyste mohli vylepšit své komponenty a zažít, že váš systém funguje na absolutní maximum.
 

Podobné produkty