Nordost Blue Heaven Ethernet Cable

nordost_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
11 690 Kč / ks 14 590 Kč / ks od 11 690 Kč / ks 9 661,16 Kč bez DPH 12 057,85 Kč bez DPH od 9 661,16 Kč bez DPH
Nordost Blue Heaven Ethernet Cable
Nordost Blue Heaven Ethernet Cable
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Nordost Blue Heaven je druhý nejvyšší stupeň Leif série. V rámci cenově dostupných audio kabelů, řada Blue Heaven udělala velký dojem na hudební nadšence po celém světě.
Posluchači se díky konstrukci kabelu mohou těšit jak na jemné nuance, tak i výbušnou dynamiku zachycenou v nahrávce, která by jinak byla ztracena při přenosu.

Datový ethernet kabel Blue Heaven pro hifi a highend audio, Leif série

Vlastnosti
Vysoce kvalitní ethernetové kabely jsou klíčem k dosažení vhodného rozhraní při připojování prvotřídních hifi komponentů k domácí síti. Blue Heaven ethernetový je průkopnický kabel umožňující připojení externích (NAS) zařízení a přímé streamování hudby, zlepšující zvukový výkon.
Nordost Blue Heaven ethernetový kabel se skládá z osmi 24 AWG vodičů, pevné jádro měděných vodičů je uspořádáno v twisted pair designu. Dvojice vodičů jsou tak jednotlivě chráněny, než svazek je zabalen do dvou dalších vrstev spétaného stínění. Tento screening zcela eliminuje přeslech při současném zvýšení odolnosti proti šumu a zachování integrity datových souborů přenášených na dlouhé vzdálenosti.
Kabely "Made in USA."

Specifikace
Izolace: Polymer o vysoké hustotě
Konstrukce: Stíněný Twisted Pair Design (s/ftp)
Vodiče: 8 x 24 AWG
Materiál: vodiče z velmi kvalitní mědi
Celkové stínění: plně stíněno dvojitým opletem
Zakončení: stíněné RJ45 koncovky

Doplňkové parametry

Kategorie: Datové kabely
? Série: Nordost Blue Heaven

nordost_logo_s

Společnost Nordost je předním výrobcem hifi audio kabelů a příslušenství v oblasti spotřební elektroniky.
Za poslední tři desetiletí společnost Nordost vyvinula rozsáhlou a komplexní řadu hifi audio řešení. Audio a video kabely, napájecí produkty, zesilovače zvuku a zařízení pro kontrolu rezonance společnosti Nordost způsobily revoluci v poslechu high fidelity. Pouze společnost Nordost dokáže přenést čistou, nezkreslenou realitu živého vystoupení do pohodlí vašeho domácího zvukového systému - bez ohledu na cenovou kategorii systému.

Filozofie špičkové kvality

Náš přístup ke konstrukci kabelů spočívá ve výrobě kabelů s nízkou hmotností, optimální rychlostí přenosu signálu a dokonalým impedančním přizpůsobením. Ve společnosti Nordost si klademe za cíl minimalizovat škodlivou filtraci a zachovat zvukový podpis vašeho zvuku. S kabely Nordost ve svém systému konečně uslyšíte, čeho jsou vaše zvukové komponenty schopny - zanechají ve vás dojem z hudby, nikoli z kabeláže.

  nordost_vynikajici_kvalita  
nordost_30-let   Více než 30 let zkušeností

Společnost Nordost je již více než 30 let uznávaným lídrem v oblasti hifi. V průběhu let jsme vyvinuli technologie, které nás postavily do čela našeho odvětví, dokázali jsme se přizpůsobit a prosperovat na neustále se měnícím trhu a viděli jsme přicházet a odcházet nespočet konkurentů. Nordost má sílu zůstat, kterou jiné značky kabelů postrádají, a stabilitu, které mohou naši zákazníci důvěřovat.
 
Výjimečné řemeslné zpracování

Jako jeden z mála výrobců audiokabelů v hifi průmyslu navrhujeme, konstruujeme a montujeme výrobky přímo v USA, takže máme nad výrobním procesem plnou kontrolu. Jedinečná možnost dohlížet na řemeslné zpracování našich výrobků zajišťuje konzistenci, kvalitu a špičkovou kvalitu našich audiokabelů a komponentů.
  nordost_Exceptional-Craftsmanship  
nordost_Extensive-Range-of-Product-Offerings   Rozsáhlá nabídka produktů

Společnost Nordost nabízí širokou škálu kabelů a příslušenství, které slouží audio systémům v různých cenových relacích. Vinyl nebo digitální, osobní nebo dvoukanálový, mid-fi nebo hifi - máme kabely, které odpovídají vašim audio preferencím i rozpočtu. Společnost Nordost nabízí sortiment kabelů pro každý systém, abyste mohli vylepšit své komponenty a zažít, že váš systém funguje na absolutní maximum.
 

Podobné produkty