Nordost Heimdall 2 Analog Interconnect RCA

nordost_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně Exkluzivní objednání na prodejně Exkluzivní objednání na prodejně Zvolte variantu
23 990 Kč / set 30 390 Kč / set 36 990 Kč / set od 23 990 Kč / set 19 826,45 Kč bez DPH 25 115,70 Kč bez DPH 30 570,25 Kč bez DPH od 19 826,45 Kč bez DPH
Nordost Heimdall 2 Analog Interconnect RCA
Nordost Heimdall 2 Analog Interconnect RCA
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Kabely Heimdall 2 společnosti Nordost jsou první řadou v sérii NORSE 2. Heimdall 2 využívají stejný design jádra jako produkty série Leif, což zajišťuje podobné zvukové podpisy mezi kabely Nordost.
Vedle působivého designu jádra využívají kabely Heimdall 2 inovativní techniky a technologie, které byly poprvé spatřeny v uznávaných a velmi vyhledávaných řadách Valhalla a Odin. V celé řadě Heimdall 2 se objevují pokrokové prvky jako je technologie Dual Mono-Filament a speciálně navržené proprietární konektory MoonGlo. Pouhým prvním krokem do série Norse 2 si všimnete významných rozdílů ve zvuku. Přepnutím jediného kabelu uslyšíte banální nahrávky transformované do vysoce věrných představení.

Signálový kabel Heimdall 2, Norse 2 série zakončený RCA konektory

Vlastnosti
Propojení řady Norse 2 poskytuje úroveň výkonu, která dříve nebyla v Nordost cenových úrovních možná. Vlastní konstrukce Dual Mono-Filament společnosti Nordost, poprvé představená v legendárních referenčních kabelech Valhalla, vytváří virtuální vzduchové dielektrikum doplněné elegantně navrženým systémem odpružení. V kombinaci s postříbřenými vodiči s plným jádrem OFC a izolací FEP je výsledkem ideální elektricky a mechanicky řízená konstrukce pro ultrarychlý přenos signálu s nízkou ztrátou.
Konzistence konstrukce a materiálů napříč celou sérií Norse 2 znamená, že můžete snadno vytvořit jasně upřednostňované, nekompromisní řešení kabeláže celého systému, od zásuvky ve zdi až po reproduktorové terminály. Každý článek v řetězci je speciálně optimalizován pro daný účel, a tím můžete konečně probudit plný výkonový potenciál svého hifi zařízení.
Kabely "Made in USA."

Specifikace
Izolace: Fluorovaný Ethylen Propylen (FEP)
Konstrukce: mechanicky laděná rozteč technologií Micro Mono-Filament
Vodiče: 4 x 24 AWG
Materiál: postříbřené 99,99999% pevné jádro z OFC
Kapacitance: 25,0 pF / ft
Indukčnost: 0,06 uH / ft
Rychlost šíření: 85%
Pokryto stíněním: 97%
Zakončení: Pozlacené konektory Nordost MoonGlo

Doplňkové parametry

Kategorie: Signálové kabely
? Série: Nordost Heimdall 2

Podobné produkty