Nordost Heimdall 2 Digital Interconnect AES/EBU

nordost_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně Exkluzivní objednání na prodejně Zvolte variantu
23 990 Kč / ks 28 790 Kč / ks od 23 990 Kč / ks 19 826,45 Kč bez DPH 23 793,39 Kč bez DPH od 19 826,45 Kč bez DPH
Nordost Heimdall 2 Digital Interconnect AES/EBU
Nordost Heimdall 2 Digital Interconnect AES/EBU
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Kabely Heimdall 2 společnosti Nordost jsou první řadou v sérii NORSE 2. Heimdall 2 využívají stejný design jádra jako produkty série Leif, což zajišťuje podobné zvukové podpisy mezi kabely Nordost.
Vedle působivého designu jádra využívají kabely Heimdall 2 inovativní techniky a technologie, které byly poprvé spatřeny v uznávaných a velmi vyhledávaných řadách Valhalla a Odin. V celé řadě Heimdall 2 se objevují pokrokové prvky jako je technologie Dual Mono-Filament a speciálně navržené proprietární konektory MoonGlo. Pouhým prvním krokem do série Norse 2 si všimnete významných rozdílů ve zvuku. Přepnutím jediného kabelu uslyšíte banální nahrávky transformované do vysoce věrných představení.

nordost-heimdall-2-hlavicka

Digitální 110 Ohmový AES/EBU kabel Heimdall 2, Norse 2 série

Vlastnosti
Digitální přenos dat vyžaduje přesné přizpůsobení impedance v kabelu i konektorech. Kabely Heimdall 2 AES/EBU, jsou optimalizovány pro digitální přenos signálu a používají postříbřený vodič s pevným jádrem OFC zavěšený v proprietární a přesné patentované konstrukci Dual Mono-Filament. kabel AES / EBU je konstruován s impedančně přizpůsobenými XLR konektory, poskytuje skutečnou signální cestu 110 Ohm pro digitální data, což má za následek jasně slyšitelné zvukové a hudební výhody. Výsledkem je ultrarychlý kabel s nízkou ztrátou, který je speciálně navržen tak, aby poskytoval nejlepší možný výkon z dnešních digitálních zdrojů zvuku s vysokým rozlišením.
Konzistence konstrukce a materiálů napříč celou sérií Norse 2 znamená, že můžete snadno vytvořit jasně upřednostňované, nekompromisní řešení kabeláže celého systému, od zásuvky ve zdi až po reproduktorové terminály. Každý článek v řetězci je speciálně optimalizován pro daný účel, a tím můžete konečně probudit plný výkonový potenciál svého hifi zařízení.
Kabely "Made in USA."

Specifikace
Izolace: Fluorovaný Ethylen Propylen (FEP)
Konstrukce: mechanicky laděná rozteč technologií Micro Mono-Filament - symetrické uspořádání
Vodiče: 2 x 20 AWG
Materiál: postříbřené 99,99999% pevné jádro z OFC
Kapacitance: 10,7 pF / ft
Imoedance: 110 Ohm
Rychlost šíření: 88%
Pokryto stíněním: 97%
Zakončení: Pozlacené konektory Neutrik XLR

Doplňkové parametry

Kategorie: Signálové kabely
? Série: Nordost Heimdall 2

Podobné produkty