Nordost Heimdall 2 Power Cable

nordost_logo_s

Délka /m
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně Exkluzivní objednání na prodejně Exkluzivní objednání na prodejně Zvolte variantu
20 190 Kč / ks 26 890 Kč / ks 33 590 Kč / ks od 20 190 Kč / ks 16 685,95 Kč bez DPH 22 223,14 Kč bez DPH 27 760,33 Kč bez DPH od 16 685,95 Kč bez DPH
Nordost Heimdall 2 Power Cable
Nordost Heimdall 2 Power Cable
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Kabely Heimdall 2 společnosti Nordost jsou první řadou v sérii NORSE 2. Heimdall 2 využívají stejný design jádra jako produkty série Leif, což zajišťuje podobné zvukové podpisy mezi kabely Nordost.

Vedle působivého designu jádra využívají kabely Heimdall 2 inovativní techniky a technologie, které byly poprvé spatřeny v uznávaných a velmi vyhledávaných řadách Valhalla a Odin. V celé řadě Heimdall 2 se objevují pokrokové prvky jako je technologie Dual Mono-Filament a speciálně navržené proprietární konektory MoonGlo. Pouhým prvním krokem do série Norse 2 si všimnete významných rozdílů ve zvuku. Přepnutím jediného kabelu uslyšíte banální nahrávky transformované do vysoce věrných představení.

nordost-heimdall-2-hlavicka

Napájecí kabel Heimdall 2, Norse 2 série

Vlastnosti
Napájecí kabely řady Norse 2 poskytují úroveň výkonu, která dříve nebyla v Nordost cenových úrovních možná. Vlastní konstrukce Microost Mono-Filament společnosti Nordost vytváří virtuální vzduchové dielektrikum doplněné elegantně navrženým systémem odpružení. V kombinaci s postříbřenými vodiči s plným jádrem OFC a izolací FEP je výsledkem ideální elektricky a mechanicky řízená konstrukce pro ultrarychlý přenos proudu a napětí s nízkou impedancí.
Složitá topologie vodičů z mikrovlákna je zvláště účinná při rozptylování mechanické energie přítomné na vedení střídavého proudu, které jinak vstupuje do vaší jemné elektroniky a poskytuje pomalé a rozmazané dynamické odezvy. Konzistence konstrukce a materiálů napříč celou sérií Norse 2 znamená, že můžete snadno vytvořit jasně upřednostňované, nekompromisní řešení kabeláže celého systému, od zásuvky ve zdi až po reproduktorové terminály. Každý článek v řetězci je speciálně optimalizován pro daný účel, a tím můžete konečně probudit plný výkonový potenciál svého hifi zařízení.
Kabely "Made in USA."

Specifikace
Izolace: Fluorovaný Ethylen Propylen (FEP)
Konstrukce: mechanicky laděná rozteč technologií Micro Mono-Filament
Vodiče: 3 x 16 AWG
Materiál: postříbřené 99,99999% pevné jádro z OFC
Odpor: 4,0 ohmů na 1000ft
Rychlost šíření: 85 %
Zakončení: EU (Schuko) koncovky

Doplňkové parametry

Kategorie: Napájecí kabely
? Série: Nordost Heimdall 2

Podobné produkty