Onkyo TX-NR5100

onkyo-logo-png

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem
15 990 Kč / ks 13 214,88 Kč bez DPH
Onkyo TX-NR5100
TX NR5100 hifisound.cz f
Doprava zdarma

7.2 kanálový Onkyo TX-NR5100 receiver

Vítejte u zážitků v rozlišení 8K Ultra HD
Funkce definované ve specifikaci HDMI® 2.1 umožňují rozlišení 8K/60p přenos videa na kompatibilní displej. Stejně jako HDR10 a HLG, HDR10+ a Dolby Vision™ optimalizují formáty, jas, kontrast a barvy scénu po scéně nebo snímek po snímku. Všechny terminály HDMI podporují HDCP 2.3, zatímco eARC na Main Out přináší kódovaný vícekanálový zvuk (včetně Dolby Atmos® nebo DTS:X®) z tuneru kompatibilního televizoru, videa streamovacích aplikací nebo připojených přehrávačů médií do AVR, s možností upravit zesílení. QMS (Quick Media Switching) pro filmy a video odstraňuje zpoždění, které může mít za následek prázdnou obrazovku před zobrazením obsahu.

Nová vylepšení pro hráče
Proměňte své hraní díky prostorovému 3D zvuku a získejte výhody s novými funkcemi pro hráče definovanými v dokumentu HDMI 2.1. VRR (variabilní obnovovací frekvence) eliminuje zpoždění, zadrhávání, a trhání snímků pro plynulé hraní. ALLM (Auto Low Latency Mode) optimalizuje latenci ze zdroje na obrazovku, zatímco QFT (Quick Frame Transport) omezuje zpoždění pro plynulejší zážitek.

SMART AV Receiver™ streamování zvuku ve více místnostech
SMART AV Receiver sdílí zvuk po celém domě. Zahrnuje služby Amazon Music HD, Spotify®, TIDAL, Deezer a TuneIn a spolupracuje s aplikacemi Hey Google nebo Alexa. Sdílení zábavy přes systémy Sonos, AirPlay 2, DTS Play-Fi® a integrovaný Chromecast.

Spolupracuje s Alexou
Alexa umožňuje ovládat A/V přijímač hlasem vyslovováním příkazů prostřednictvím vestavěného zařízení Alexa. Ať už chcete poslouchat hudbu, rozhlasové stanice nebo podcasty, stačí jen požádat. Podporuje také přehrávání hudby ve více místnostech na více zařízeních.

Dolby Atmos a DTS:X
oslavte nový svět zvuku Technologie Dolby Atmos a DTS:X přenášejí 3D zvukové stopy ze studiového mixážního pultu do vašeho obývacího pokoje. Zvuky již nejsou vázány na konkrétní kanály a mohou se volně pohybovat kolem a nad vašimi diváky, kteří se tak ocitnou v centru dění.

Vychutnejte si starší formáty s 3D zvukem Dolby Atmos
Height Virtualizer a DTS Virtual:X™ jsou řešení pro virtualizaci zvuku, která poskytují 3D zvuk prostřednictvím libovolného rozložení reproduktorů na úrovni posluchače. Tyto technologie mohou pracovat samostatně nebo ve spojení s upmixery Dolby Surround® nebo DTS® Neural:X a vytvořit tak pohlcující 3D zvukové pole s jakýmkoli zvukovým signálem.

Jasnější dialog stisknutím tlačítka
Funkce Vocal Enhancer řeší problém neslyšitelných dialogů ve filmech a televizních pořadech pomocí algoritmů DSP, které zvyšují hlasové frekvence ve zvukové stopě. Úroveň efektu lze zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na dálkovém ovladači.

AccuEQ s technologií AccuReflex™
AccuEQ detekuje velikost reproduktorů, dělící frekvenci a vzdálenost od místa poslechu a nastavuje úrovně akustického tlaku odpovídající jejich umístění. Vybere ideální frekvenční propusť pro subwoofery a aplikuje ekvalizér na všechny reproduktory. Funkce AccuReflex optimalizuje 3D zvuk prostřednictvím reproduktorů s podporou technologie Dolby Atmos tím, že řeší fázový posun vznikající v důsledku rozdílů ve směrových a nesměrových zvukových cestách. Výsledkem je čisté a soudržné zvukové pole.

Obousměrná bezdrátová technologie Bluetooth®
Tento AVR může odesílat a přijímat zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze svého zařízení do přijímače pomocí kodeků SBC nebo AAC nebo přenášejte zvuk přehrávaný přes AVR do kompatibilních bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX™ nebo aptX HD, včetně 24bitového zvuku přes aptX HD.

Sdílejte hudbu nebo poslouchejte v soukromí
Pre Out výstup zóny B sdílí zvuk zóny MAIN (hlavní) do audio systému linkovým vstupem RCA. Vychutnejte si to, co se přehrává v zóně MAIN, na hi-fi systému (nebo aktivních reproduktorech) v blízkém prostoru, nebo připojte kompatibilní bezdrátový dokovací stanici pro sluchátka a užívejte si zábavu v soukromí kdykoli během dne.

Aktivní zóna B nebo bi-amping pro hlavní reprosoustavy
Multifunkční reproduktorové terminály mohou přehrávat jakýkoli zesílený zvuk v zóně MAIN a zóně B současně. Případně je můžete přiřadit předním reproduktorům kompatibilní s bi-amping zapojením nebo rozšířit 5.2kanálové uspořádání o zadní reproduktory Surround (7.2kanálové) nebo výškové reproduktory (5.2.2kanálové).

Podobné produkty