Pro-Ject Connect it Phono DS RCA - mini XLR

Pro-Ject-Logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
4 490 Kč / set 3 710,74 Kč bez DPH
Pro-Ject Connect it Phono DS RCA - mini XLR
pro ject connect it phono ds rca minixlr 123 cm
Doprava zdarma

Gramofonový kabel pro plné symetrické zapojení s konektory RCA na mini XLR s vodiči z čisté bezkyslíkaté mědi s povrchovou uhlíkovou vrstvou

Pro-Ject vyrábí kvalitní, vysoce flexibilní kabely s nízkým kapacitním odporem a silným stíněním, určené výhradně pro gramofony. Tyto v Evropě ručně vyráběné inovativní kabely byly navrženy s nejkvalitnějšími komponenty pro vedení, dielektrikum a konektory tak, aby obstály v intenzivních poslechových testech. Specifické délky kabelů byly zvoleny pro jejich signifikantní výhody při přenosu audio signálu.

Kabel je optimalizovaný pro symetrické zapojení gramofonů Pro-Ject (s RCA konektorem = DEBUT a vyšší modely)  ve spojení s kompatibilním plně symetrickým gramofonovým předzesilovačem (např. Pro-Ject Phono Box S3 nebo Phono Box DS3).

Gramofony jsou dnes ovlivněny rušením mnoha elektromagnetických polí. Příčinou jsou bezdrátové sítě a řada elektronických zařízení v moderní domácnosti. Propojení mezi gramofonem a zesilovačem přes RCA kabel je na rušení náchylné. Tento tzv. „elektrosmog“ může nepříznivě ovlivnit slabý phono signál a být příčinou šumu při přehrávání hudby. 

Se skutečně symetrickým připojením získáte ze svých drahocenných záznamů detaily, jaké dříve nebylo možné slyšet. Osvoboďte svůj Hi-Fi stereo systém od nežádoucího šumu a rušení. Přibližte se hudbě, kterou milujete, a posuňte svůj hudební zážitek na novou úroveň.

Výhody symetrického zapojení:

• Signál bez rušení

• Zvýšená dynamika

• Nižší hladina šumu

Další informace k problematice symetrického zapojení gramofonu můžete najdete v brožuře TRUE BALANCED (v sekci Související dokumenty).

pro-ject_hifisound.cz_true_balanced


Specifikace

- RCA na mini XLR

- vodiče z čisté bezkyslíkaté (OFC – oxygen free copper) mědi s povrchovou uhlíkovou vrstvou

- nízký kapacitní odpor

- velmi kvalitní dielektrikum – izolace

- délka 123 cm

 

 

Podobné produkty