Pro-Ject Vinyl NRS Box S3 UNI

Pro-Ject-Logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
8 190 Kč / ks 6 768,60 Kč bez DPH
Pro-Ject Vinyl NRS Box S3 UNI
vinyl nrs box s3
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Filtr na redukci šumu a odstranění praskání LP desky - vypínatelný, funguje v reálném čase během přehrávání.

Praskají vaše staré vinylové desky - vraťte jim nový život
Každému milovníku analogu se stává, že jeho oblíbená starší vinylová deska, se postupem času obehraje, poškodí a začne více nebo méně praskat. Je to velmi nepříjemný stav a navíc se často nové deska již nedá koupit. Mnoho skladeb také není nahráno na streamovacích platformách, takže jediný způsob, jak je poslouchat, je přes vaše staré vinylové desky. Je jisté, že mírné praskání a šum jsou součástí vinylového zážitku, ale v určitém okamžiku, při nadměrné úrovni, už to není zábava a vaše oblíbená deska může zůstat zapomemnutá a nehraná ve vaší sbírce po zbytek své dlouhé životnosti. Pro-Ject dobře zná tyto problémy a našel způsob, jak tyto desky vrátit zpět na váš gramofon. Řešení je nyní tady a jmenuje se Vinyl NRS Box S3.

Jak to funguje?
Připojte výstup vašeho phono předzesilovače ke vstupu na ​​Vinyl NRS Boxu S3. Nejprve se linkový signál digitalizuje s bitovou hloubkou 24 bitů a vzorkovací frekvencí 96 kHz. Pokud je vstupní signál příliš silný, bude to indikováno svícením LED kontrolky. Poté můžete aktivovat přepínač -6 dB a zisk se upraví. Skutečné kouzlo se děje v digitální doméně.

De-crackling - detekce lupání v reálném čase
Signál je filtrován, aby nerušil samotné zpracování. Vysokofrekvenční komponenty se používají jako detektor prasklin. Vyhrazený algoritmus nyní dokáže vyhledat tyto vrcholy. Citlivost detekce si snadno nastavíte potenciometrem na přední straně. Indikace LED vám předá okamžitou zpětnou vazbu o procesu. Praskající pasáže lze snížit až o 8 dB, což je velké zlepšení pro zážitek z poslechu. Pokud nechcete používat funkci De-Crackling, stačí otočit potenciometr úplně doleva a algoritmus je neaktivní.

Vinyl Noise Reduction System (VNRS) - proces redukce šumu
Signál je nejprve rozdělen do dvou frekvenčních pásem a poté přiveden do dvou expandérů, které zvyšují odstup signálu od šumu. Při použití této techniky nejsou slyšitelné žádné šumové modulace! Proces je schopen snížit šum až o 8 dB.

Připojení a nastavení
Vinyl NRS Box S3 je zapojen mezi phono předzesilovač a váš předzesilovač nebo integrovaný zesilovač. Pokud jej zapnete, Vinyl NRS Box S3 je okamžitě aktivní. Pokud jej ve své signálové cestě nechcete využívat, stačí jej vypnout a zařízení se přemostí a vstupy se galvanicky propojí s výstupy pro průchod signálu. K dispozici jsou dva algoritmy intenzity De-Cracckling: základní zpracovává signál velmi lehce; pokročilé je silnější s náročnějším zpracováním. Vždy nejprve vyzkoušejte základní nastavení a potenciometrem upravte intenzitu. Stisknutím tlačítka „Intensity“ můžete v případě potřeby aktivovat pokročilý režim. LED dioda vám indikuje probíhající proces. Pokud jste spokojeni s nastavením De-Cracckling, ale stále slyšíte hodně hluku, nyní můžete aktivovat funkci Vinyl Noise Reduction stisknutím tlačítka VNRS. Pro funkci Vinyl Noise Reduction existuje pouze jedna předvolba a nelze ji přizpůsobit jako De-Cracckling.

PŘEDNOSTI
Funkce De-crackling pro snížení počtu lupáníRedukce šumu z vinylové desky
Snižuje hluk pohonu gramofonu
Zpracování založené na DSP s 24 bity
Vzorkovací frekvence 96 kHz pro přesné zpracování
Galvanicky čistý bypass při vypnutém stavu
Ideální přenosové charakteristiky a linearita
De-crackling s nastavitelnou citlivostí
Provoz s linkovou úrovní signálu
Kompaktní design ve standardním šasi řady S3
Plně hliníkové šasi

Specifikace:
Provoz: Linková úroveň
Interní vzorkování: 96kHz / 24-bitů
Frekvenční odezva: 20 Hz až 20 kHz: - 0,6 dB / + 0,1 dB
Frekvenční odezva: 30 Hz až 20 kHz: - 0,2 dB / + 0,1 dB
Indikátor oříznutí: - 0,6 dB pod skutečným oříznutím
Režim průchodu Bypass: galvaanicky spojeno
THD: < 0,009 % (vstupní úroveň 500 mVrms)
De-click základní: 8 dB (3 kHz - 20 kHz)
De-click: intenzivní): 12 dB (2 kHz až 20 kHz)
Redukce šumu VNRS: Až 8 dB (20 Hz až 20 kHz)
Externí napájení: 18 V / 500 mA DC
Spotřeba energie: 0 W vypnuto / pohotovostní režim, 2,2 W zapnuto
Rozměry: Š x V x H 103 x 37 x 104 mm
Hmotnost: 340 g bez adaptéru