Q Acoustics Concept 500

qacoustics-logo-s         q-acoustics-concept-500-oceneni-small

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
119 990 Kč / pár 99 165,29 Kč bez DPH
Q Acoustics Concept 500
Q Acoustics Concept 500
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Q Acoustics Concept 500 jsou navrženy tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější audiofily. Dosahují perfektní rovnováhu mezi uměním a vědou. Jedná se o reproduktor, který je současně stylový, moderní, jemně znějící a překvapivě přesný. Spojuje nízkou směrovost s velkou šířkou pásma, dobrou citlivostí a rozumnou impedancí. Díky tomu nový Concept 500 vyniká prostorovostí a snadnou ovladatelností, což umožňuje, aby zesilovače dosahovaly ve spojení s nimi toho nejlepšího výkonu.

Vytvářet stereofonní zvukovou stopu, která poskytuje dobrý dojem o šířce, hloubce a výšce scény, jako je tomu na živém vystoupení, vyžaduje vysoce kvalitní pohonné jednotky, dobře navrženou výhybku a přesně sestavený korpus. K dosažení tohoto cíle vytvořila společnost Q Acoustics opravdu talentovaný tým s dlouholetými zkušenostmi v oblasti designu, inženýrství a výroby reproduktorů světové úrovně. Tato kombinace vyústila v nejmodernější reproduktor hodný jakéhokoli high-end systému.

Z hlediska designu a kvality výroby, reproduktor Q Acoustics Concept 500 svítí v každém smyslu slova. Dvoubarevná lakovaná povrchová úprava je pozoruhodná. Tmavá verze tohoto modelu je navržena s bezproblémovým přechodem z černého klavírního laku na italskou dýhu z tmavě růžového dřeva. Světlá verze kombinuje bílý klavírní lak s italskou dýhou bledého dubu. Kontrast reproduktorů je jednou z nejvýraznějších vlastností, včetně předem instalovaného kulatého hliníkového podstavce, který zaručuje bezchybnou stabilitu reprosoustav.

Specifikace:
2-pásmová sloupová reprosoustava s gelovým uložením ozvučnice a bassreflexem
Středobasový měnič: 2 x 165 mm
Výškový měnič: 28 mm
Impedance: 6 ohm
Doporučený výkon zesilovače: 25 - 200 W
Frekvenční rozsah: 41 - 30.000 Hz
Citlivost: 90,0 dB
Terminály: bi-wiring
Hmotnost: 42,0 kg
Rozměry (š x v x h): 400 x 1150 x 355 mm (včetně hrotů a podstavce), šířka kabinetu 200 mm
Barevné provedení: Piano black / deep rosewood veneer, piano white / pale oak veneer

Kategorie: Sloupové reprosoustavy
? Série: Q Acoustics Concept 500

Podobné produkty