Q Acoustics Q Active 200

qacoustics-logo-s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
49 990 Kč –8 % 45 990 Kč / pár 38 008,26 Kč bez DPH
Q Acoustics Q Active 200
Q Acoustics Active 200 bl1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 49 990 Kč –8 %

Společnost Q Acoustics představuje modely Q Active 200
Celý bezdrátový audiosystém s vysokým rozlišením, který poskytuje nekompromisní hi-fi zvuk, který se pohodlně a hladce přizpůsobí vašemu životnímu stylu.

Q Active vyniká ve třech klíčových oblastech.
Všestrannost. Zvuk. Design.
A samozřejmě Q Active představuje úžasný poměr ceny a kvality, který každý posluchač od Q Acoustics očekává.

Q_Acoustics-Active-200_ban1

Bezdrátové připojení
Každý systém Q Active obsahuje připojení Bluetooth® 4.1, Apple AirPlay 2, Spotify Connect a UPnP. Q Active je také připraven pro Roon Ready. Control Hub spolupracuje se zařízením podporujícím službu Google Assistant s vestavěným Chromecast™.

Kromě toho je Q Active navržen tak, aby podporoval nativní aplikaci vaší oblíbené streamovací služby - což znamená jednoduchý a přímočarý přístup k hudbě celé planety. Q Active spolupracuje se službami Amazon Music, Apple Music, Deezer, Qobuz, Spotify a Tidal.

Aktivní zesílení
V tradičním pasivním audiosystému je jeden zesilovač. Ten pohání reproduktory se soustavou měničů.
V aktivní reprosoustavě Q Active je každý měnič (Q Active 200 obsahuje celkem tři) řízen vlastním, speciálně vybraným zesilovačem.

Použití celkem šesti diskrétních zesilovačů s celkovým výkonem 280 wattů k řízení systému Q Active znamená, že každý jednotlivý reproduktor dostává vlastní pečlivě regulované zesílení. Díky tomu je systém Q Active schopen řídit každý reproduktor s přesností a jemností, což ve zkratce znamená, že systém Q Active zní lépe a přesněji, než byste si mysleli, že je možné.

Q_Acoustics-Active-200_ban2 Q_Acoustics-Active-200_ban4

Q Active Control Hub
Kompatibilní se zařízením podporujícím službu Google Assistant s integrovaným Chromecastem.

Hub Q Active je srdcem systému a podporuje také fyzické formáty a převádí je na digitální soubor s vysokým rozlišením 24bit/96kHz. Zvukový soubor s vysokým rozlišením streamuje do reproduktorů - systém Q Active si tedy bezdrátově poradí s jakýmkoli formátem, který chcete poslouchat. Což znamená vysoce kvalitní bezdrátový zvukový výkon bez ohledu na zdroj vaší hudby.

Q_Acoustics-Active-200_hub_ban3

Ethernet
Připojení Ethernet poskytuje možnost výkonného kabelového připojení k internetu Q Active.
Zvuk z TV
Vstup HDMI Audio Return Channel (ARC) - jakýkoli televizor s odpovídajícím výstupem může posílat zvukové informace do Hubu, aniž by to ovlivnilo jeho obrazový výkon. Chcete, aby byl zvuk televizoru součástí vašeho bezdrátového zvukového systému? S Q Active jím může být.
Digitální optika
Připojíte jakýkoli přehrávač disků nebo třeba herní konzoli s digitálním optickým výstupem. Nic vám tedy nebrání zapojit do svého bezdrátového audiosystému s vysokým rozlišením i některý z těchto zdrojů.
Linkový vstup
Použijte stereofonní analogové vstupy RCA pro připojení kazetového magnetofonu, mixážního pultu nebo cokoli jiného s analogovým linkovým výstupem. Odtud se zvuk bezdrátově přenese do reproduktorů Q Active.
Gramofon
Analogové stereofonní vstupy RCA na Hubu lze také zvolit pro použití s gramofonem s MM přenoskou. Všechen ten svěží vinylový zvuk lze převést na digitální signál a bezdrátově jej přenést do reproduktorů Q Active.
Subwoofer výstup
Systém Q Active poskytuje dostatek hlubokých a detailních basů. Hub však nabízí pro milovníky nejmohutnějších basů připojení dalšího samostatného subwooferu.

Q_Acoustics-Active-200_life_1

 

Q_Acoustics-Active-200_google

Hlasové ovládání
Pokud máte v domácí síti reproduktor s podporou Apple Siri nebo Google Assistant, můžete snadno ovládat hlasitost a výběr přehrávání systému Q Active.

Pomocí kterékoli z těchto 3 funkcí můžete systém Q Active ovládat hlasem. K ovládání systému Q Active můžete použít také aplikaci Google Home.

 

Q_Acoustics-Active-200_ban_boundary

Uspořádání reproduktorů
Reproduktory Q Active lze umístit tak, že jsou BMR měniče na vnitřní straně nebo vně skříní, což umožňuje dokonalou reprodukci zvuku bez ohledu na to, zda sedíte blízko reproduktorů, nebo daleko od nich. Na zadní straně každého reproduktoru Q Active je jednoduchý přepínač, který jej určí jako levý nebo pravý kanál.

Nastavení umístění
Druhý přepínač vám umožní přesně určit, kde je reproduktor umístěn vzhledem k místnosti - blízko zadní stěny, v rohu nebo ve volném prostoru. Tato informace umožňuje systému Q Active vyladit jeho nízkofrekvenční odezvu tak, aby poskytoval co nejlepší zvuk.

Ohromující zvuk s vysokým rozlišením
Zvuk lze označit jako "s vysokým rozlišením", pokud se skládá z digitálního zvukového formátu vyššího než standard CD 16bit/44,1 kHz. Q Active podporuje bezdrátové streamování s maximálním rozlišením zdroje 32bit/192kHz, ať už ze svého řídicího centra prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu.

To znamená, že jakýkoli zdroj připojený k rozbočovači bude před streamováním do reproduktorů Q Active převeden do informačně bohatého digitálního formátu 24bit/96kHz a v tomto rozlišení bude streamována i nejvyšší úroveň jakékoli služby streamování hudby ve vysokém rozlišení.

Výsledkem celého tohoto pečlivého a nekompromisního inženýrství je mimořádná hudební přesnost a úžasná kvalita zvuku. Q Active přináší zvukový výkon daleko přesahující jeho cenu.

Specifikace:
Konstrukce - skříň s bassreflexem
Širokopásmový měnič 2 x BMR 58 mm
Subwoofer (s vysokým zdvihem) 1 x 114 mm
Frekvenční odezva systému 46 Hz až 20 kHz (-6 dB)
Výkon (na reproduktor) trvalý 100 W, špičkový 280W
Hmotnost 7,5 kg / kus
Rozměry (v x š x h)  284 x 170 x 290 mm
Rozměry na stojanu (v x š x h) 922 x 286 x 338 mm
Bezdrátové připojení frekvence Hi-Res 5,8 GHz
Přehrávání zvuku, vzorkovací frekvence 96 kHz
Bitová hloubka 24 bitů
Maximální rozlišení zdroje 32bit/192kHz

 

Podobné produkty