Rega ARIA Mk3

rega_logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
27 490 Kč / ks 22 719,01 Kč bez DPH
Rega ARIA Mk3
rega aria mk 3 1
Doprava zdarma

Rega Aria je plně analogový předzesilovač pro MM a MC přenosky bez jakýchkoli digitálních obvodů. Celohliníková skříň stínu vnitřní obvody proti pronikání vnějšího rušení. Aria disponuje množstvím inovativních konstrukčních prvků, jako je např. samoseříditelné servo ovládání, které udržuje obvody MC vstupu v optimálním nastavení kompenzací rozdílu mezi provozní teplotou a teplotou prostředí. Obě sekce mají oddělené vstupní konektory a vstupní obvody. To umožnilo navrhnout vstupní obvody na míru bez jakýchkoli kompromisů pro oba typy přenosek. Přepínání signálu je zajištěno ve vysoké úrovni a nízké impedanci pomocí relé a signál je tedy bez degradace.

MC Stage

MC vstup používá paralelně zapojené komplementární FET tranzistory s nízkým šumem. Použití FET tranzistorů zajišťuje, že do cívky přenosky neproudí žádné předpětí a tím pádem nedochází k nežádoucímu posunu jemné geometrie magnetického obvodu přenosky. MC vstup má nastavitelnou vstupní impedanci od 70 do 400 Ohmů a citlivost vstupu lze změnit o 6 dB na zadním panelu předzesilovače.

MM Stage

MM vstup používá komplementární bipolární tranzistory s nízkým šumem. Zesilovač má oddělené napájecí zdroje pro každý kanál. Napájecí zdroje jsou na kritických místech osazeny vysoce kvalitními elektrolytickými kondenzátory Nichicon FG. V signálové cestě a ekvalizačních obvodech jsou použity polypropylenové kondenzátory. Signálové obvody jsou osazeny diskrétními součástkami, které dovolují plnou kontrolu nad konstrukcí těchto obvodů. Vstupní kapacitu pro MM přenosky lze měnit v rozsahu od 1000 do 4200 pF. 

Specifikace:
Vstupy: 1x MM phono RCA, 1x MC pnoho RCA
Výstupy: 1x stereo linkový RCA
Hliníkové tělo s čelem z kvalitního plastu
Rozměry: 218 x 78 x 315mm (325mm s uzemňovacím kolíkem)
Hmotnost: 3,1 kg
Provedení černé

Podobné produkty