REL HT/1205 MKII

rel_logo_s

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
25 990 Kč / ks 21 479,34 Kč bez DPH
REL HT/1205 MKII
REL HT1205Mk2 1
Doprava zdarma

HT/1205MKII šílený výkon při své velikosti a ceně

HT/1205 MKII představuje nový výkonnostní standard pro cenově dostupné subwoofery pro domácí kino. Vyhýbá se elektronickým trikům ve prospěch správně vyvážených priorit; skříně mají správné rozměry, jsou pevně vyztužené a krásně dokončené. Nový zářivý design zesilovače, který bez námahy dodává 500 W do zcela nového 12" (300mm) reproduktoru CarbonGlas™. Na sexy nové černé lakované horní desce se vznáší decentní logo REL, zatímco draze tepaný černý kompozit s liniemi pro kabinet vypadá skvěle.

HT/1205 MKII hraje o 50 % hlasitěji než jeho předchůdce a zároveň přináší větší přesnost a jemnost. Je schopen dosáhnout výstupních úrovní, které se běžně vyskytují spíše u modelů s cenou výrazně přesahující 1 000 USD. Fantastický pro hudbu a dostupný HT-Air doplňuje dokonalou nabídku.

Přehodnoťte, co je možné
Serie HT je navržena speciálně jako odpověď na výzvu vytvořit cenově dostupné, výjimečně dynamické, čistě subwoofery pro domácí kino. Model HT/1205 MKII je ideální kombinací lehkého, moderního 12" reproduktoru CarbonGlas™ (300 mm) spojeného s výkonným 500W zesilovačem třídy D, který pracuje v klidu a produkuje mimořádnou dynamiku. Interně jsme vyvinuli speciálně upravené vstupní filtry pro domácí kino. 

Rozhodli jsme se vytvořit nejhlasitější, relativně kompaktní 12" jednotku dostupnou pro použití čistě pro domácí kino, a to za skutečně atraktivní cenu. Jak dobře jsme tohoto cíle dosáhli, posoudíte sami, ale kritici se již nyní hlásí o slovo v recenzích. Věříme, že HT/1205 MKII je předurčen k tomu, aby se stal moderní klasikou se štíhlými rozměry skříně dokončenými v atraktivním, ale účelném vzhledu černého zrnitého hliníku s linií a završenými 12 mm silnou krásně leštěnou horní deskou, která slouží k tlumení vibrací na kritickém horním povrchu skříně. 

Pro majitele REL, kteří již využívají naše subwoofery Reference, Serie S a T/i určené pro dvoukanálové i divadelní použití, je HT/1205 MKII určen k doplnění výkonu jejich systému .1/LFE a k dosažení extrémně vysokého výkonu pro speciální efekty hrudního dunění domácího kina.

Designový skvost
Krásné nové skříně jsou vyrobeny na míru; mají nové textury, proporce a povrchové úpravy, které v této kategorii dosud nebyly k vidění. Nižší, elegantnější skříně si vypůjčují proporce převzaté z modelů Reference. V průběhu let naše experimenty prokázaly, že výsledkem je rychlejší a hlubší podání basů - a přitom to vypadá úchvatně. Váš pohled okamžitě upoutá horní panel, jehož celý povrch je dokončen 5 vrstvami ručně leštěného klavírního černého laku. V horní vrstvě laku se vznáší diskrétní logo REL, zatímco tělo kabinetu je obloženo horizontálně pruhovaným, linkovaným kompozitem. Celá záležitost vypadá draze, na míru a vkusně střídmě. Navíc jej můžete stylově kombinovat s modely Serie T/x nebo Serie S ve velkých, plně pohlcujících sestavách REL HT/3D™

Teď si to poslechněte!
V subwooferu mají hlavní slovo zesilovače. Obrátili jsme se na skutečného dodavatele zesilovačů první úrovně, aby pro nás postavil nejnovější konstrukci - nezklamal. Zahrnuli silnější desky, vylepšili napájecí zdroje a udělali všechny věci, jejichž výsledkem je brutálně výkonný zesilovač s pozoruhodnou životností. Výkonové moduly MOSFET s výkonem 800 wattů navíc znamenají, že tento zesilovač jen tak tak pluje při svém výkonu 500 wattů. Produkuje skutečně úchvatný zvuk. Ačkoli se tváří jako specialista na kino, velkým tajemstvím HT/1205 MKII je, že zní vznešeně i v hudebních aplikacích. Velký a robustně znějící se jistě okamžitě stane klasikou.

Testy a ocenění

HCC_recommended_200x200-200x125 REL_HT1205MKII-AudioGrade1 REL_HT1205MKII-AudioGrade2 REL-HT-1205-MKII-200x160 REL-HT-1205-MKII-ECH


Aktivní subwoofer
Basový měnič: 300 mm Carbonglas kónusová membrána
Výkon zesilovače: 500 W (RMS), NextGen5 Class D
Nejnižší frekvenční odezva: 22 Hz (-6 dB)
Přepínač fáze
Rozměry (š x v x h): 413mm x 387mm x 438 mm, včetně nožek
Hmotnost: 19,6 kg
Barevné provedení: černé
Volitelné bezdrátové připojení: HT-Air MKII

Podobné produkty