REL T/9i RED limitovaná edice

rel_logo_s            fyne-audio-f502sp-oceneni-small

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
35 990 Kč / ks 29 743,80 Kč bez DPH
REL T/9i RED limitovaná edice
REL T/9i RED limitovaná edice
Doprava zdarma

VLAJKOVÁ LOĎ SÉRIE

T/9i RED se tiše ptá: "Nebylo by krásné vyrobit verzi nejprodávanějšího modelu T/9i v pravé italské červené barvě?"

Přesné vyladění odstínu si vyžádalo 14 měsíců - usilovali jsme o to, abychom přesně vystihli odstín vozů z konce 80. let z jisté italské továrny, protože to je koneckonců barva, která se nám vybaví, když pomyslíme na exotická italská GT a sportovní vozy. A pak jsme se nemohli zastavit, protože tento vzhled se musel nést celým designem. Což vysvětluje krásný trojitý chromovaný horní štítek, který pak vyžadoval skutečný rámeček z uhlíkových vláken obklopující štítek, aby se dosáhlo nezbytného přechodu z chromu do sytě červené. 

Výkonné domácí kino? Výtečné. Brilantní spojení s hlavními reproduktory pro dvoukanálový výkon? Výtečné. Nejlepší cenově dostupný všestranný systém se právě stal vzácnějším a krásnějším.

T/9i přináší více než jen obrovský výkon. Začali jsme vylepšením reproduktorového měniče a pokračovali směrem ven. Kabinet narostl oproti předchůdci o 4 libry (1,8 kg) díky silnějším stěnám skříně a vylepšenému vyztužení. Proč? Pro ještě větší rychlost a údernost nových měničů vyžadující větší kontrolu.

Subwoofer kombinuje dopředu směřující pasivní membránu 25 cm a aktivní ULT (Ultra Long Throw) reproduktor 25 cm s dolním vyzařováním, oba s novou "Alloy Fibre" kompozitní membránou. Sub-basová jednotka je poháněna vysoce výkonným 300 W zesilovačem s toroidním transformátorem ve třídě A/B. Kuželová plocha, ekvivalentní 38 cm měniči a 300 wattů výkonu umožňuje subwooferu reprodukovat impozantní basy a za velmi rozumnou cenu.

Aktivní subwoofer, limitovaná edice
Basový měnič: 254 mm kónusová membrána
Výkon zesilovače: 300 W (RMS)
Nastavitelná dělící frekvence: 30 - 120 Hz
Nejnižší frekvenční odezva: 28 Hz (-6 dB)
Přepínač fáze
Rozměry (š x v x h): 330 x 387 x 407 mm
Hmotnost: 18,7 kg
Příslušenství (v balení): 10 metrů kabelu s Neutrik Speakon
Barevné provedení: klavírní červený lak

Volitelná jednotka pro bezdrátový přenos signálu do subwooferu: Arrow Transmitter

Kategorie: Subwoofery
? Série: REL T/x Serie

Podobné produkty