Rotel MICHI X5 Series 2

Michi-pruvRotel-4roky

Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně
215 990 Kč / ks 178 504,13 Kč bez DPH
Rotel MICHI X5 Series 2
rotel michi x5 series2 1
Doprava zdarma

Autoritativní a přesný integrovaný zesilovač Michi X5 Series 2 nabízí výstupní výkon 600 wattů ve třídě AB při 4 ohmech. Je poháněný dvojící velkých stíněných toroidních transformátorů vlastní výroby s nízkým šumem. Jeho vestavěný osmi kanálový DA převodník ESS SABRE vykresluje hudbu s mimořádnou věrností a úchvatnou přesností.

Široká paleta vstupů: analogové RCA a symetrický XLR, digitální optické a koaxiální, bezdrátový aptXTM HD Bluetooth a USB s podporou MQA (24-bit 384kHz), PCM (32-bit 384kHz) a DSD 4X (11.2MHz) podporuje připojení všech oblíbených zdrojů hudby. Volitelný režim Phono předzesilovače pro přenosky Moving Magnet a Moving Coil potěší fanoušky LP vinylů.  
Ať už jste milovník hudby, audiofil, profesionální zvukař, nebo všechno dohromady, integrovaný zesilovač Michi X5 Serie 2 byl pro vás navržen s vášní a pečlivě vyroben podle nejvyšších standardů dílenského zpracování. Zabalen do vytříbeného, elegantního a okouzlujícího industriálního designu Michi X5 Serie 2 se jistě stane středobodem vašeho audio systému.

Integrovaný zesilovač Michi X5 Series 2 je nový pohled na způsob reprodukce hudby, který i v nejnáročnějších podmínkách dodá 4 ohmovým reprosoustavám 600 wattů zesílení ve třídě AB. Úchvatný zvukový projev je výsledkem pečlivé rovnováhy inovací a vyspělé techniky aplikované na každý obvod, signálovou cestu i součástku. 
Připojte vaše oblíbené zdroje hudby do vstupů: analogových RCA a symetrického XLR, digitálních optických a koaxiálních, bezdrátového aptXTM HD Bluetooth, PC-USB s podporou MQA (24-bit 384kHz), PCM (32-bit 384kHz) a DSD 4X (11.2MHz). Fanouškům vinylových desek je k dispozici volitelný Phono předzesilovač pro přenosky Moving Magnet a Moving Coil.
Osmi kanálový DA převodník ESS SABRE ES9028PRO ve stereofonní konfiguraci má vyhrazené čtyři kanály pro pravou a čtyři pro levou zvukovou stopu. Vykresluje hudbu s mimořádně přesným časováním s pohlcující zvukovou scénou a odhaluje i nejjemnější detaily.
Michi X5 Series 2 je napájen dvojicí velkých stíněných toroidních transformátorů vlastní výroby s nízkým šumem a rezervoárem 4 paralelních vysoce účinných kondenzátorů každý o kapacitě 22000 μF. Oddělené napájecí zdroje digitálních a analogových obvodů dodávají extrémně čistý budící proud a zvuku kontrolovanou a údernou energii hloubek při zachování jemných a čistých středů a výšek.  
Jemný grafický displej je možné přepnout do režimu zobrazení kmitočtového spektrálního analyzátoru, nebo měřiče špiček výkonu a umožňuje také snadné nastavení. Ovládací prvky na čelním panelu společně s IR dálkovým ovladačem Michi umožní snadnou obsluhu.
Dvojice platinovaných šroubovacích repro terminálů dovoluje bi-wire a tradiční způsob připojení reprosoustav. Porty RS232 a ethernet lze použít pro kompatibilní oblíbené systémy centrálního řízení domácnosti.

Vítejte ve světě Michi. Akustická elevace, zvuková evoluce a vizuální dokonalost.

Soundstage_POTY_2023

Jako člověk, který už slyšel hromadu integrovaných zesilovačů – recenzování komponentů se věnuji od roku 2006 - mohu jednoznačně říci, že Michi X5 S2 nabízí za své peníze fakt hodně. Nepřekvapilo by mě, kdyby mi někdo řekl, že stojí 15 tisíc dolarů. Na trhu jsou možná integrované zesilovače s větší výbavou: automatický room correction, lepší správa basů, síťový streaming. Nicméně kromě modelu M8xi od Musical Fidelity (recenze Rogera Kanna z roku 2020), se žádný jiný integrovaný zesilovač, o kterém vím, nemůže pochlubit výkonem 350 W do 8 ohmů a 600 W do 4 ohmů. To, že se Michi X5 S2 prodává za 8 tisíc dolarů, mě při jeho síle, prémiových součástkách a konstrukci nutí nevěřícně kroutit hlavou. Pokud máte zájem o výkonný integrovaný zesilovač se špičkovým D/A převodníkem a gramofonovým předzesilovačem, které se vyrovnají samostatným komponentům, Michi X5 S2 nemá konkurenci.

Philip Beaudette, SoundStage! Network, 11/2023


Specifikace:
Výkon na kanál: 2x 350 W (8 ohm). 2x 600 W (4 ohm)
Frekvenční odezva: 10-100.000 Hz (+0 dB, -0,6 dB), Phono vstup: 20-20.000 Hz (+0 dB, -0,2 dB)
Odstup signál/šum: 102 dB, Phono vstup: 80 dB
Celkové harmonické zkreslení: <0.009 %
Činitel tlumení (Damping factor): 350
Analogový vstup 4x RCA + Phono, XLR
Analogový výstup 2x RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer)
Phono MM a MC předzesilovač
Premiový osmi kanálový DA převodník ESS SABRE ES9028PRO
Digitální vstup 3x koaxiální RCA, 3x optický, USB-B
Podpora MQA a MQA Studio
Podpora DSD e DoP
Roon Tested
Síťové Ethernet připojení
Bezdrátové připojení Bluetooth aptX a AAC
Hmotnost: 43,8 kg
Rozměry (š x v x h): 485 x 195 x 452 mm
Provedení: černé

Podobné produkty