Rotel S14

rotel_logo_s          Rotel-4roky

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
59 990 Kč –18 % 48 990 Kč / ks 40 487,60 Kč bez DPH
Rotel S14
rotel s14 hifisound.cz
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 59 990 Kč –18 %

Integrovaný síťový streamer S14 je řešení all-in-one poskytující maximálně pohodlný přístup k téměř neomezenému hudebnímu obsahu s výkonem 150 wattů ve třídě AB. Obal alba na displeji, dodávaný dálkový ovladač, jednoduchá obsluha a intuitivní nastavení jsou zárukou toho, že S14 se stane srdcem vašeho hudebního systému.

rotel_S14_lLifestyle

Integrovaný streamovací zesilovač S14 poskytuje hladký přístup k téměř neomezenému katalogu online hudby s promyšlenou jednoduchostí. Toto zařízení all-in-one streamuje hudbu přímo z oblíbených zdrojů a vykresluje jí s přesnými detaily, čistotou a výkonem až 150 wattů ve třídě AB a zatížením i nejnáročnějšími reprosoustavami s impedancí 4 ohmy.

S přispěním vice něž 60 let zkušeností s vývojem audio komponentů vykresluje S14 ze vstupu USB soubory s digitální hudbou, včetně MQA, v 32 bitovém DA převodníku ESS Sabre. Obvody vestavěného zesilovače zásobují pole vysokoproudových výstupních tranzistorů napájené velkým toroidním transformátorem dodávajícím zvuku přesnost a výjimečnou kontrolu basů.

Pohodlný a intuitivní S14 podporuje jak kabelové, tak i dvoupásmové Wi-Fi připojení k počítačové síti což instalaci činí flexibilnější. Obálku alba, jeho název, skladby a jméno umělce jsou zobrazeny na čelním panelu barevným grafickým displejem. Jednoduché ovládání a nastavení zařízení je dostupné použitím tlačítek na předním panelu, nebo přiloženým dálkovým ovladačem.

Tisíce internetových rozhlasových stanic, podcastů, a hudbu s vysokým rozlišením streamovanou z Tidal a Qobuz umožní vaše oblíbená aplikace pro iOS a Android.

rotel_s14_banner

Specifikace:
Výkon: 2 x 80 W trvalý, 2 x 150 W maximální
Vstupy: digitální koaxiální, digitální optické, RCA, USB
Výstupy: RCA, výstup pro reproduktory 1 pár, výstup pro subwoofer
Konektivita: Ethernet
Bezdrátová konektivita: Bluetooth, WiFi
Pokročilé funkce: 32-bit/384kHz D/A převodník 32-bit, podpora MQA Studio, podpora MQA, USB Audio Class 2.0

rotel_s14-b_hifisound.cz_pr

Podobné produkty