Sennheiser AMBEO Soundbar Max

Sennheiser_logo_s          sennheiser-ambeo-soundbar-oceneni-small

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
65 000 Kč / ks 53 719,01 Kč bez DPH
Sennheiser AMBEO Soundbar Max
Sennheiser AMBEO Soundbar Max
Oceněno
Doprava zdarma

Barevný, detailní a především prostorový zvuk soundbaru Sennheiser AMBEO překvapí přesnou definicí vícedimenzionálního vykreslení prostoru. V případě tohoto pokročilého modelu soundbaru hraje mimořádnou úlohu nejen rozlišení vpravo, vlevo, vpředu a vzadu, ale dokonce i nahoře a dole. K dotvoření neuvěřitelně podrobného obrazu se tak připojí i stejně přirozený 3D zvuk. Představte si dialog v autě, na které prší. Rozhovor je ozvláštněn zcela reálným zvukem dopadajících kapek na střechu vozidla, které znějí tak dokonale nad vámi, že začnete pozorovat strop obýváku, kudy to protéká.
Sennheiser AMBEO soundbar posunuje hranice vnímání nahrávky směrem k reálnému zvuku tak, že splývají. Ve výbavě je i velmi kvalitní mikrofon pro počáteční jednorázovou automatickou funkci kalibrace. Dokonalý prostorový efekt a úžasnou barevnost získáte bez složitého nastavování. Bude přesně propočítán a nastaven pro vaše oblíbené místo při sledování filmů, sportovních přenosů i koncertů. Díky své Upmix Technology je také schopen vytvořit z klasického sterea udivující 5.1 efektní zvuk. Tento high-tech soundbar nabízí pět různých přednastavení: film, hudba, sport, zprávy a neutrální nastavení.

Sennheiser AMBEO soundbar poskytuje nadstandardní konektivitu pomocí Google Chromecast, Bluetooth a HDMI eARC/CEC, optický audio port a RCA vstup. Nastavení a provoz pak kontrolujete na dálkovém ovladači nebo pomocí Sennheiser Smart Control App pro iOS i Android, na svém mobilu či jiném smart zařízení. Kromě tří stupňů úrovně efektů, zde máte další špičkové možnosti personalizace zvuku. Do štíhlé ležící ozvučnice je zakomponováno 13 reproduktorů ? šest basových s dlouhým chodem membrány o průměru 102 mm, pět výškových o rozměrech 25,4 mm a dvou vzhůru hrajících s membránou o průměru 89 mm. Základem zvukových kouzel je však sofistikovaná technologie vyvinutá ve spolupráci se světově uznávaným Fraunhoferovým institutem. Dokonalá a časově přesná kombinace fázových posunů a dalších akustických úprav umisťuje prostorový zvuk z této jediné reprosoustavy na kterékoli místo poslechové místnosti, tak, že máte pocit, že veškeré akce probíhají v kulovém prostoru, 360° okolo vás a znějí přirozeně ze všech stran směrem k vám. Reálný prostor dokonale přesného zvuku navozuje vjem živého dění.

Vlastnosti:
Vysoce kvalitní mikrofon pro špičkovou analýzu vašeho poslechového prostoru
3D nahrávky jsou reprodukovány ve špičkově realistické dokonalosti
Kompatibilita s Dolby Atmos, MPEG-H a DTS:X
Upmix technology vytvoří prostorový zvuk 5.1 i ze stereofonní nahrávky
Vysoce kvalitní reproduktory poskytující špičkový Sennheiser zvuk
Vysoce funkční elektronika zaručuje dokonalé efekty v každém prostředí

Specifikace:
Audio vstup: 3x HDMI In (v2.0a), 1x HDMI Out (eARC, v2.0a), Optical, Aux-In, Bluetooth, Google ChromeCast, UPnP
Kodek: Dolby Atmos, MPEG-H, DTS:X
Hmotnost: 18,5 kg
Verze Bluetooth: 4.0
Frekvenční rozsah: 30 Hz - 20 KHz (-3dB)
Rozměry (š x v x h): 1266 x 135 x 171 mm

Obsah balení:
Dálkový ovladač včetně lithiové baterie
Mikrofon pro analýzu vlastností prostoru
Kabel HDMI 2.0
Přívodní kabel
Návod na použití

Kategorie: Zvukové projektory
Ocenění: ano

Podobné produkty