Sonus faber Omnia

sonusfaber_Logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
47 990 Kč / ks 39 661,16 Kč bez DPH
Sonus faber Omnia
sonus faber omnia foto1 large
Novinka
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Špičkový bezdrátový reproduktor "all in one" pro vylepšení domácího zvuku

Omnia je ekosystém, který ztělesňuje hodnoty a dědictví společnosti Sonus faber, od italské tradice až po moderní technologie. Organická architektura technologických přání, jejichž příkladem je jeden bezdrátový systém.

ZVUKOVÉ PROSTŘEDÍ
Inovativní akustická technologie se setkává s přírodními prvky Sonus faber a snadno se začlení do každého domácího prostředí. Přirozený zvuk umocní každodenní výjimečné okamžiky, které tento špičkový bezdrátový reproduktor typu "vše v jednom" zaručuje.

POLYHEDRICKÉ VÝKONY
Designový špičkový bezdrátový reproduktor Omnia je vytvořen tak, aby uspokojil každou sonorizaci prostředí. Široká sada digitálních a analogových připojení umožňuje uživatelům co nejlepší interakci s úžasným výkonem systému.

VÝZNAM DESIGNU
Vícevrstvá dřevěná deska okamžitě evokuje ikonický italský styl a nezaměnitelný design Sonus faber. Povrchová úprava v barvě ořechu přináší útulnou a tradiční atmosféru, zatímco grafit nabízí nový industriální vzhled.

Pro streamování z vašich zařízení, pro váš gramofon, pro zajištění bezkonkurenčního zvuku vašeho televizoru - Omnia je špičkový bezdrátový reproduktor, který vám nabízí všechna potřebná připojení. Vestavěný gramofonový předzesilovač umožňuje díky přiloženému adaptéru připojit gramofon a vychutnat si tu nejlepší hudbu na vinylu. Zajistit co nejkomplexnější zážitek z poslechu je duchem pohyblivá hodnota, o kterou Sonus faber vždy usiluje.

SENSO
SENSO je dřevěný horní panel Omnia s dotykovým osvětlením. Toto dotykové rozhraní umožňuje přímé ovládání systému, přičemž další dálkové ovládání je k dispozici prostřednictvím dodávaného ručního ovladače a chytrého telefonu nebo tabletu uživatele. Podsvícené čáry indikují režim bezdrátového reproduktoru, jaká streamovací služba je používána a který vstup je zvolen, a rovněž umožňují uživateli nastavit hlasitost.

CRESCENDO
Tento pokročilý systém zpracování signálu přináší větší pocit rozměrnosti a pohlcení, přičemž chytře využívá dva boční reproduktory s plným rozsahem. Vytváří ostré vlnění, které díky odrazům v místnosti napodobuje živé vystoupení. Přirozený zážitek přímo ve vaší místnosti.

Specifikace:
Systém: 4-pásmový
Reproduktor výškový: 19 mm - hedvábná kopulka
Reproduktor středotónový: 76 mm - papírová drť
Reproduktor hlubokotónový: 44 mm - papírová drť
Reproduktor basový: 165 mm - hliník
Celkový výkon: 490 W
Frekvenční rozsah: 30 - 25 000 Hz (-6 dB)
Audio vstupy: eARC + RCA (phono / line in)
Síťové rozhraní: Ethernet + Wi-Fi
Rozměry (v x š x h): 130 x 650 x 280 mm
Váha: 7,6 kg
Provedení: walnut nebo graphite

Kategorie: Aktivní reprosoustavy
? Série: Sonus faber Omnia

Podobné produkty

9255 19 nove kef lsx ii 21
Oceněno
29 990 Kč
34 990 Kč (–14 %)
2209/BIL
KEF LS50 Wireless II
Oceněno
Doprava zdarma
50 990 Kč
61 990 Kč (–17 %)
1628/1
JBL L75ms 1
Doprava zdarma
od 24 990 Kč
39 590 Kč (až –36 %)
3789/O