SVS 3000 Micro

svs_logo          svs_3000_micro_hifisound_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
28 990 Kč / ks 23 958,68 Kč bez DPH
SVS 3000 Micro
3kmicro hifisound 1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Řada subwooferů SVS 3000 kombinuje nejvyspělejší technologii SVS s průkopnickými inovacemi, které posouvají výkon referenčních subwooferů ve své třídě na novou úroveň. Zcela nový 13palcový měnič SVS generuje masivní výkon, který dodá místnosti energii a zároveň podává ty nejnižší frekvence s autoritou a kontrolou. Zesilovač Sledge STA-800D2 s plně diskrétním výstupem MOSFET a výkonem 800 W RMS (2.500 W ve špičce) dodává dostatečný proud, aby bez námahy napájel reproduktor na maximální výkon a naplnil tak místnost pulzujícími basy, přičemž zůstává bez zkreslení.

Micro tímto dosahuje referenční úrovně..
Výzva navrhnout subwoofer, který by byl schopen dosahovat basový výkon, který cítíte i v žaludku a přitom zachovat účinný tepelný a energetický management v takto mikrorozměrné skříni, byla vždy svatým grálem výrobců subwooferů. Předchozí konstrukce měly nedostatky v podobě slabého výkonu, zkreslení a nekontrolovatelného pohybu samotné skříně.

Model 3000 Micro působí jako magický trik - je dostatečně malý, aby se vešel kamkoli, a je schopen poskytnout dechberoucí basy z překvapivě kompaktní 10palcové skříně. Vůbec poprvé se objevuje subwoofer typu micro, který nedělá kompromisy v oblasti výkonu.

Inženýři společnosti SVS museli při navrhování subwooferu mikrorozměrů, který je schopen masivního a čistého výkonu v systémech HiFi a domácího kina v podstatě ohnout fyzikální zákony.

Kolosální výkon využívají plně aktivní duální protilehlé 8palcové měniče SVS zapojené paralelně, které se pohybují v dokonalé souhře a zajišťují mohutný náraz a výkon s ostrými, hudebními přechodovými jevy. Využitelná plocha dvou plně aktivních 8palcových měničů pumpujících v opačných směrech uvolňuje výkon srovnatelný s mnohem většími subwoofery a válcuje tak konstrukce subwooferů s více měniči a pasivními zářiči, které jsou známé nafouklými, jednotvárnými basy.

Model 3000 Micro má také mozek, který se vyrovná jeho síle. DSP procesor Analog Devices s frekvencí 50 MHz umožňuje sofistikované ovládání a vlastní křivky frekvenční odezvy pro optimalizaci reálného výkonu a akusticky vyladěný zisk pro danou místnost. Umožňuje pokročilé ladění zvuku prostřednictvím aplikace SVS DSP pro subwoofery v chytrých telefonech.

svs_3000_micro_hifisound_u

Přelomová aplikace SVS Subwoofer DSP pro chytré telefony představuje dosud nejjednodušší způsob ovládání hlasitosti, správy vlastních předvoleb a přesného doladění výkonu v systému.

Specifikace:
Frekvenční odezva 23 - 240 Hz (+/- 3 dB)
Basový měnič duální 20,3 cm
Výkon zesilovače (třída D) 800 W RMS, 2.500 W špičkový
DSP procesor Analog Devices
Konstrukce uzavřená (bez bassreflexu)
Nastavení a ovládání přes firemní aplikace a inteligentní rozhraní na zadním panelu
Rozměry (š x v x h) 297 x 278 x 271 mm (s mřížkou)
Hmotnost 10.2 kg
Barevná provedení černý lesk, bílý lesk

SVS President Gary Yacoubian discusses 3000 Series subwoofer technology.

SVS-Logo-hifisound.cz

Společnost SVS vstoupila na zvukovou scénu, aby zpochybnila status quo předražených a málo výkonných "high-end" subwooferů a reproduktorů a přinesla přesvědčivý a pohlcující zvuk pro více lidí než kdykoli předtím. Proč by měly být vzrušující zážitky z domácího audia elitářským koníčkem omezeným na malé procento lidí? Posláním společnosti SVS je znovu oživit touhu lidí po úžasném zvuku tím, že do něj vrátíme vášeň, zábavu a odborné znalosti. S touto vizí vede SVS zvukovou R|evoluci.

Tým SVS se sídlem v Youngstownu ve státě Ohio, vedený perspektivním prezidentem a generálním ředitelem Garym Yacoubianem, spojuje společná vášeň pro vytváření prvotřídních reproduktorů, subwooferů a audio příslušenství bez kompromisů. Všechny výhody špičkového zvuku referenční kvality s bezkonkurenčním výkonem za danou cenu. Tato filozofie povýšila SVS na nejlepší značku subwooferů na světě a jednoho z nejrychleji rostoucích výrobců reproduktorů vůbec.

Audiofilové, nadšenci do domácího kina i recenzenti si váží produktů SVS za to, že poskytují vzrušující zvukové výkony srovnatelné s nejlepšími reproduktory a subwoofery na světě. Naše vášeň pro úžasnou kvalitu zvuku se projevuje v každé pětihvězdičkové recenzi a ocenění a ožívá s každým zvukovým okamžikem, při kterém vám spadne čelist a sevřete rukou opěrku.

Podobné produkty