SVS PB-3000

svs_logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny
45 990 Kč / ks 38 008,26 Kč bez DPH
SVS PB-3000
pb 3000 hifisound 1
Doprava zdarma

Řada subwooferů SVS 3000 kombinuje nejvyspělejší technologii SVS s průkopnickými inovacemi, které posouvají výkon referenčních subwooferů ve své třídě na novou úroveň. Zcela nový 13palcový měnič SVS generuje masivní výkon, který dodá místnosti energii a zároveň podává ty nejnižší frekvence s autoritou a kontrolou. Zesilovač Sledge STA-800D2 s plně diskrétním výstupem MOSFET a výkonem 800 W RMS (2.500 W ve špičce) dodává dostatečný proud, aby bez námahy napájel reproduktor na maximální výkon a naplnil tak místnost pulzujícími basy, přičemž zůstává bez zkreslení.

Výkon, který otřásá místností. Nekompromisní kvalita zvuku.
PB-3000 je vybaven technologiemi z řady SVS 16-Ultra a řady 4000, které získaly téměř všechna oborová a mediální ocenění jako nejlepší subwoofery na světě, a nabízí dechberoucí výkon a extrémní rozšíření nízkých frekvencí s precizní kontrolou a přesností. Nejnovější model SVS s uzavřenou skříní kombinuje nejdokonalejší technologii subwooferů SVS, jaká kdy byla vyvinuta, s průkopnickými inovacemi. Nastavuje tak nový standard výkonu subwooferů v závislosti na ceně a velikosti skříně.

Zcela nový, vůbec první 13palcový měnič SVS s vysokým vyzařováním je jako železná pěst v sametové rukavici.
Hliníkový kužel měniče s výjimečným poměrem tuhosti a hmotnosti se zastavuje a opět rozbíhá "na pětníku" s precizní přesností.

svs_3000_hifisound_u

Přelomová aplikace SVS Subwoofer DSP pro chytré telefony představuje dosud nejjednodušší způsob ovládání hlasitosti, správy vlastních předvoleb a přesného doladění výkonu v systému.

Specifikace:
Frekvenční odezva 16 - 260 Hz (+/- 3 dB), 18 - 260 Hz (+/- 3 dB) zatlumený bassreflex
Basový měnič 33,0 cm
Výkon zesilovače (třída D) 800 W RMS, 2.500 W špičkový
DSP procesor Analog Devices
Konstrukce duální 8,9 cm bassreflex
Nastavení a ovládání přes firemní aplikace a inteligentní rozhraní na zadním panelu
Rozměry (š x v x h) 465 x 557 x 660 mm (s mřížkou) / 465 x 557 x 596 mm (bez mřížky)
Hmotnost 37.3 kg
Barevná provedení černý jasan

SVS President Gary Yacoubian discusses 3000 Series subwoofer technology.

SVS-Logo-hifisound.cz

Společnost SVS vstoupila na zvukovou scénu, aby zpochybnila status quo předražených a málo výkonných "high-end" subwooferů a reproduktorů a přinesla přesvědčivý a pohlcující zvuk pro více lidí než kdykoli předtím. Proč by měly být vzrušující zážitky z domácího audia elitářským koníčkem omezeným na malé procento lidí? Posláním společnosti SVS je znovu oživit touhu lidí po úžasném zvuku tím, že do něj vrátíme vášeň, zábavu a odborné znalosti. S touto vizí vede SVS zvukovou R|evoluci.

Tým SVS se sídlem v Youngstownu ve státě Ohio, vedený perspektivním prezidentem a generálním ředitelem Garym Yacoubianem, spojuje společná vášeň pro vytváření prvotřídních reproduktorů, subwooferů a audio příslušenství bez kompromisů. Všechny výhody špičkového zvuku referenční kvality s bezkonkurenčním výkonem za danou cenu. Tato filozofie povýšila SVS na nejlepší značku subwooferů na světě a jednoho z nejrychleji rostoucích výrobců reproduktorů vůbec.

Audiofilové, nadšenci do domácího kina i recenzenti si váží produktů SVS za to, že poskytují vzrušující zvukové výkony srovnatelné s nejlepšími reproduktory a subwoofery na světě. Naše vášeň pro úžasnou kvalitu zvuku se projevuje v každé pětihvězdičkové recenzi a ocenění a ožívá s každým zvukovým okamžikem, při kterém vám spadne čelist a sevřete rukou opěrku.

Podobné produkty