SVS Prime Bookshelf

svs_logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
16 290 Kč / pár 18 490 Kč / pár od 16 290 Kč / pár 13 462,81 Kč bez DPH 15 280,99 Kč bez DPH od 13 462,81 Kč bez DPH
SVS Prime Bookshelf
svs prime bookshelf 1
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Reproduktory Prime Bookshelf jsou zvukově nadprůměrné na všech úrovních. Jsou úžasně dynamické, precizní a naprosto transparentní, a proto jednoduše slouží jako referenční monitorovací reproduktory ve dvoukanálovém systému nebo jako vysoce výkonné přední, centrální nebo boční/zadní prostorové reproduktory ve vícekanálovém domácím kině.

Reproduktory Prime Bookshelf si vypůjčily technické a konstrukční prvky z uznávané řady Ultra a ztělesňují všechny rysy skutečně špičkových reproduktorů, zprostředkovávají přesné prostorové zobrazení, vytvářejí rozsáhlou zvukovou scénu a poskytují nekompromisní věrnost v celém frekvenčním spektru. Bezstarostné rozšíření nízkých frekvencí, velkolepé, ale detailní střední pásmo a vzdušné, odhalené výšky dalece překonávají očekávání ostatních reproduktorů této třídy. Dokonce i geometrie skříně a vnitřní vyztužení jsou optimalizovány pro nekompromisní reprodukci zvuku a doplněny úchvatnými povrchovými úpravami z klavírního lesku a černého jasanu.

Konstrukce měniče a výškového reproduktoru Prime

svs_prime-tweeter-optimized

6,5palcový basový reproduktor reproduktoru Prime Bookshelf je promyšleně navržen pro dokonalou akustiku a je umístěn ve vlastním vyhrazeném a zcela utěsněném prostoru, aby byl zajištěn plynulý, přesný a čistý výstup středních a nízkých tónů bez zabarvení. Materiál membrány je extrémně lehký a tuhý a zachovává plochou frekvenční odezvu s vynikajícím zpracováním základních středních frekvencí. Rozšíření nízkých frekvencí je vzhledem k velikosti kabinetu šokující hluboké a bezproblémové a reproduktor Prime Bookshelf dokáže dosáhnout referenční hlasitosti s úžasnou čistotou, bez zkreslení a s rezervou.

1palcový hliníkový kopulovitý výškový reproduktor reproduktoru Prime Bookshelf je lehký, účinný a tuhý a při vysokých hlasitostech hraje křišťálově čistě. Čistota nabízí pocit naprosté průzračnosti a zároveň nabízí "vzdušný" přednes a neuvěřitelně odhalené výšky, takže ženské vokály a dialogy i vysoko položené zvukové efekty a hudební obsah zní vždy jasně, hladce a přirozeně.

 
Inovativní konstrukce výhybky SoundMatch

svs_ultra_crossover Protože špičkové reproduktory vyžadují stejně výkonný crossover, nešetřilo se na inovativní 2pásmové výhybce SVS SoundMatch. Její kuželové pole je navrženo pro maximálně homogenní vyzařování. Díky tomu vzniká rozsáhlá, ale zároveň soustředěná a přesná zvuková scéna s přesnou frekvenční odezvou ve všech poslechových pozicích v místnosti. Přesné vyladění výhybky SoundMatch také zajišťuje přesnost výšek, středů a basů při zachování nedotčené čistoty signálu.


Konstrukce a geometrie skříně řídí výkon

svs_prime-cabinet-optimized

Zkosené hrany na přední stěně reproduktoru Prime Bookshelf minimalizují difrakci na hranách a zajišťují čistý a přesný zvukový přednes. Kabinet nabízí moderní industriální dojem s akustickými vylepšeními, jako jsou zkracovací kroužky a difuzor výškového reproduktoru, které dodávají výkon i styl. Všechny pokroky jsou zabaleny do kompaktního, ale atraktivního kabinetu, který lze snadno namontovat kamkoli a který je k dispozici v úžasném černém klavírním lesku nebo v prémiovém černém jasanovém provedení.

 

Specifikace:
Konstrukce: 2 pásmová sloupová s bassreflexem
Frekvenční odezva: 48 Hz-25 kHz (+/-3 dB)
Nominální impedance: 8 ohmů
Citlivost 87 dB (2.83V @ 1 , 300-3kHz)
Doporučený výkon zesilovače: 20-150 W
Výškový reproduktor: 25 mm hliníkový
Středobasový reproduktor: 165 mm polypropylenový kužel
Rozměry (š x v x h): 203 x 335 x 247 mm
Hmotnost: 7,1 kg 

SVS-Logo-hifisound.cz

Společnost SVS vstoupila na zvukovou scénu, aby zpochybnila status quo předražených a málo výkonných "high-end" subwooferů a reproduktorů a přinesla přesvědčivý a pohlcující zvuk pro více lidí než kdykoli předtím. Proč by měly být vzrušující zážitky z domácího audia elitářským koníčkem omezeným na malé procento lidí? Posláním společnosti SVS je znovu oživit touhu lidí po úžasném zvuku tím, že do něj vrátíme vášeň, zábavu a odborné znalosti. S touto vizí vede SVS zvukovou R|evoluci.

Tým SVS se sídlem v Youngstownu ve státě Ohio, vedený perspektivním prezidentem a generálním ředitelem Garym Yacoubianem, spojuje společná vášeň pro vytváření prvotřídních reproduktorů, subwooferů a audio příslušenství bez kompromisů. Všechny výhody špičkového zvuku referenční kvality s bezkonkurenčním výkonem za danou cenu. Tato filozofie povýšila SVS na nejlepší značku subwooferů na světě a jednoho z nejrychleji rostoucích výrobců reproduktorů vůbec.

Audiofilové, nadšenci do domácího kina i recenzenti si váží produktů SVS za to, že poskytují vzrušující zvukové výkony srovnatelné s nejlepšími reproduktory a subwoofery na světě. Naše vášeň pro úžasnou kvalitu zvuku se projevuje v každé pětihvězdičkové recenzi a ocenění a ožívá s každým zvukovým okamžikem, při kterém vám spadne čelist a sevřete rukou opěrku.

Podobné produkty