SVS SB-1000 Pro

svs_logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Skladem Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
18 490 Kč / ks 20 990 Kč / ks 20 990 Kč / ks od 18 490 Kč / ks 15 280,99 Kč bez DPH 17 347,11 Kč bez DPH 17 347,11 Kč bez DPH od 15 280,99 Kč bez DPH
SVS SB-1000 Pro
sb 1000 pro ba 1024x
Možnost poslechu
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Výkon referenčního subwooferu ve své třídě, dosahuje maximálního výkonu nízkých frekvencí.
Řada SVS 1000 Pro obsahuje technologické novinky referenční řady 16-Ultra, nejoceňovanějších subwooferů v historii. Tato technologie spolu s exkluzivními inovacemi řady 1000 Pro nastavuje nový standard subwooferu v cenové kategorii. Více lidí než kdykoli předtím si nyní může vychutnat basy otřásající místností s neomylnou kontrolou a přesností pro více pohlcující zážitky z hudby a domácího kina.

Oba modely řady 1000 Pro sahají až k frekvenci 20 Hz a nižší, kde jsou basy pouze cítit, a to s hrudníkem bušícími rázy a přitom přesným vykreslením detailů. Přepracovaný 12palcový měnič SVS, konzervativně dimenzovaný zesilovač Sledge s výkonem 325 W RMS, 820+ W špičkového výkonu s plně diskrétním výstupem MOSFET a 50MHz DSP Analog Devices zajišťují masivní dynamiku s přesností a jemností.

Díky silné kombinaci inspirativního inženýrství, vlajkové technologie a bezkonkurenčního uživatelského zážitku přináší společnost SVS referenční výkon subwooferu pro více lidí než kdykoli předtím.

svs_1000_pro

Přelomová aplikace SVS Subwoofer DSP pro chytré telefony představuje dosud nejjednodušší způsob ovládání hlasitosti, správy vlastních předvoleb a přesného doladění výkonu v systému.

Specifikace:
Frekvenční odezva 20 - 270 Hz (+/- 3 dB)
Basový měnič 30,5 cm s dvojitým ferritovým magnetem
Výkon zesilovače (třída D) 325 W RMS, 820+ W špička
DSP procesor Analog Devices
Konstrukce uzavřená (bez bassreflexu)
Nastavení a ovládání přes firemní aplikace a inteligentní rozhraní na zadním panelu
Rozměry 342 x 330 x 375 mm (s mřížkou) / 342 x 330 x 352 mm (bez mřížky)
Hmotnost 11.9 kg
Barevná provedení černý jasan, černý lesk, bílý lesk

SVS-Logo-hifisound.cz

Společnost SVS vstoupila na zvukovou scénu, aby zpochybnila status quo předražených a málo výkonných "high-end" subwooferů a reproduktorů a přinesla přesvědčivý a pohlcující zvuk pro více lidí než kdykoli předtím. Proč by měly být vzrušující zážitky z domácího audia elitářským koníčkem omezeným na malé procento lidí? Posláním společnosti SVS je znovu oživit touhu lidí po úžasném zvuku tím, že do něj vrátíme vášeň, zábavu a odborné znalosti. S touto vizí vede SVS zvukovou R|evoluci.

Tým SVS se sídlem v Youngstownu ve státě Ohio, vedený perspektivním prezidentem a generálním ředitelem Garym Yacoubianem, spojuje společná vášeň pro vytváření prvotřídních reproduktorů, subwooferů a audio příslušenství bez kompromisů. Všechny výhody špičkového zvuku referenční kvality s bezkonkurenčním výkonem za danou cenu. Tato filozofie povýšila SVS na nejlepší značku subwooferů na světě a jednoho z nejrychleji rostoucích výrobců reproduktorů vůbec.

Audiofilové, nadšenci do domácího kina i recenzenti si váží produktů SVS za to, že poskytují vzrušující zvukové výkony srovnatelné s nejlepšími reproduktory a subwoofery na světě. Naše vášeň pro úžasnou kvalitu zvuku se projevuje v každé pětihvězdičkové recenzi a ocenění a ožívá s každým zvukovým okamžikem, při kterém vám spadne čelist a sevřete rukou opěrku.

Podobné produkty