SVS SB-2000 Pro

svs_logo

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
28 490 Kč / ks 30 990 Kč / ks 30 990 Kč / ks od 28 490 Kč / ks 23 545,45 Kč bez DPH 25 611,57 Kč bez DPH 25 611,57 Kč bez DPH od 23 545,45 Kč bez DPH
SVS SB-2000 Pro
2000Pro 1 hifisound
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Výkon referenčního subwooferu ve své třídě, dosahuje maximálního výkonu nízkých frekvencí.

Technologie řady 2000 Pro

Nová řada SVS 2000 Pro Series obsahuje průlomové technologie z řad 16-Ultra Series, 4000 Series a 3000 Series, nejoceňovanějších subwooferů v historii. Tyto technologie se spojují s exkluzivními inovacemi řady 2000 Pro a nastavují nový standard pro výkon subwooferů. Více lidí než kdy dřív si nyní může vychutnat basy otřásající místností pod prahem lidského sluchu s neomylnou přesností a kontrolou.

Oba modely řady 2000 Pro sahají až pod frekvenci 20 Hz, kde jsou basy pouze cítit, a to s hrudníkem bušícími rázy a přitom přesným vykreslením detailů. Přepracovaný 12palcový měnič SVS, konzervativně dimenzovaný zesilovač Sledge STA-550D s výkonem 550 W RMS, 1.500 W špičkového výkonu s plně diskrétním výstupem MOSFET a 50MHz DSP Analog Devices zajišťují masivní dynamiku s přesností a jemností. Zesilovač kombinuje masivní vysoký proudový výkon diskrétních tranzistorů MOSFET s účinností třídy D. Jedinečná konstrukce, která se může pochlubit mizivě nízkým zkreslením, uvolňuje téměř neomezený výkon na vyžádání, při zachování přesné kontroly nad reproduktory.

Díky silné kombinaci inspirativního inženýrství, vlajkové technologie a bezkonkurenčního uživatelského zážitku přináší společnost SVS referenční výkon subwooferu pro více lidí než kdykoli předtím.

svs_2000_hifisound_tit

Přelomová aplikace SVS Subwoofer DSP pro chytré telefony představuje dosud nejjednodušší způsob ovládání hlasitosti, správy vlastních předvoleb a přesného doladění výkonu v systému.

Specifikace:
Frekvenční odezva 19 - 240 Hz (+/- 3 dB)
Basový měnič 30,5 cm s dvojitým ferritovým magnetem
Výkon zesilovače (třída D) 550 W RMS, 1.500 W špičkový
DSP procesor Analog Devices
Konstrukce uzavřená (bez bassreflexu)
Nastavení a ovládání přes firemní aplikace a inteligentní rozhraní na zadním panelu
Rozměry (š x v x h) 360 x 372 x 395 mm (s mřížkou) / 360 x 372 x 371 mm (bez mřížky)
Hmotnost 17.5 kg
Barevná provedení černý jasan, černý lesk, bílý lesk

Chief Designer for SVS, Smith Freeman, discusses engineering and innovations.

SVS-Logo-hifisound.cz

Společnost SVS vstoupila na zvukovou scénu, aby zpochybnila status quo předražených a málo výkonných "high-end" subwooferů a reproduktorů a přinesla přesvědčivý a pohlcující zvuk pro více lidí než kdykoli předtím. Proč by měly být vzrušující zážitky z domácího audia elitářským koníčkem omezeným na malé procento lidí? Posláním společnosti SVS je znovu oživit touhu lidí po úžasném zvuku tím, že do něj vrátíme vášeň, zábavu a odborné znalosti. S touto vizí vede SVS zvukovou R|evoluci.

Tým SVS se sídlem v Youngstownu ve státě Ohio, vedený perspektivním prezidentem a generálním ředitelem Garym Yacoubianem, spojuje společná vášeň pro vytváření prvotřídních reproduktorů, subwooferů a audio příslušenství bez kompromisů. Všechny výhody špičkového zvuku referenční kvality s bezkonkurenčním výkonem za danou cenu. Tato filozofie povýšila SVS na nejlepší značku subwooferů na světě a jednoho z nejrychleji rostoucích výrobců reproduktorů vůbec.

Audiofilové, nadšenci do domácího kina i recenzenti si váží produktů SVS za to, že poskytují vzrušující zvukové výkony srovnatelné s nejlepšími reproduktory a subwoofery na světě. Naše vášeň pro úžasnou kvalitu zvuku se projevuje v každé pětihvězdičkové recenzi a ocenění a ožívá s každým zvukovým okamžikem, při kterém vám spadne čelist a sevřete rukou opěrku.

Podobné produkty