Tannoy Prestige Autograph Mini GR MKII

tannoy-logo

Dostupnost Exkluzivní objednání na prodejně
49 980 Kč / pár 41 305,79 Kč bez DPH
Tannoy Prestige Autograph Mini GR MKII
Tannoy autograph mini 00
Doprava zdarma

Autograph Mini mkll je nová verze repliky legendární reprosoustavy Autograph, zmenšené a velmi autentické retro provedení původně vyráběného modelu v padesátých letech minulého století.

Zvuk je silnou součástí filmového zážitku; vtáhne vás do děje, pohladí vaše emoce a přináší jedinečný požitek z prezentace. Reproduktor Tannoy Autograph Mini mkII přináší tuto úroveň výkonu do vašeho domácího prostředí v luxusním špičkovém provedení z naolejovaného ořechu, které je příjemné na pohled i na poslech. Reproduktor Tannoy Autograph Mini pozvedne váš zvukový obsah na úroveň, kterou si představoval původní masteringový inženýr. Skutečně skvělá konstrukce reproduktorů umožňuje prezentovat zvukový zážitek způsobem, který vás posune na vyšší úroveň.

Tannoy Autograph Mini mkII nabízí špičkovou koherenci a bodové zobrazení zdroje pro velmi žádaný, skutečně přirozený zvuk. 200 wattový duální 4" LF měnič s 19mm titanovou HF kopulkou přináší dechberoucí dynamiku, mohutnou přechodovou odezvu a bezkonkurenční realismus v širokém frekvenčním rozsahu s téměř úplnou absencí zabarvení.

Základem vynikajícího výkonu reproduktorů Tannoy Autograph Mini je zcela nová legendární exkluzivní technologie Tannoy Dual Concentric. Nový 4" měnič Dual Concentric nabízí vylepšený rozptyl - vytváří ještě rovnoměrnější rozložení zvuku v poslechovém prostředí. Zavedení konfigurace Omnimagnet zároveň ještě více přibližuje vysokofrekvenční jednotku k akustickému středu nízkofrekvenční jednotky, čímž dále zlepšuje časové sladění obou měničů. Díky těmto vlastnostem, bodovému zdroji a konstantní směrovosti je konstrukce Dual Concentric uznávaným průmyslovým standardem v oblasti studiového monitoringu.

Ručně vyrobená skříňka Tannoy Autograph Mini z olejované ořechové dýhy s obložením z masivního ořechu představuje jedinečný a nadčasový kus nábytku, který doplní i to nejnáročnější prostředí. Konstrukce skříně rozptyluje vnitřní stojaté vlnění a odrazy, navíc je vyrobena ze dřeva s vysokou hustotou, které kontroluje nízkofrekvenční výkon a eliminuje středofrekvenční vlnový efekt, který se často vyskytuje u konkurenčních výrobků. Kromě toho má Tannoy Autograph Mini skálopevný reflexní systém s rozsáhlým vyztužením, které zajišťuje melodický a hudebně soudržný nízkofrekvenční výkon. Zadní reflexní port pomáhá redukovat okrajové efekty místnosti a usnadňuje umístění reproduktorů. 

Specifikace:
2-pásmová Dual Concentric podlahová reprosoustava
Koaxiální měnič Dual Concentric - nízké frekvence: 100 mm LF membrána z upravených papírových vláken - vysoké frekvence: 19 mm HF (Alnico magnet system), vlnovod "Tulip WaveGuide"
Trvalý výkon: 50 W RMS
Špičkový výkon: 200 W
Frekvenční rozsah: 106 - 20.000 Hz (+/- 3dB), 60 - 20.000 Hz (- 10dB)
Citlivost: 85 dB
Nominální impedance: 8 ohm
Terminály: single-wiring
Rozměry (š x v x h): 209 x 356 x 156 mm
Hmotnost: 4,4 kg / kus
Barevné provedení: ořechové

Podobné produkty