Teac AD-850 SE

TEAC-Logo-Header

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
14 990 Kč –15 % 12 690 Kč / ks 10 487,60 Kč bez DPH
Teac AD-850 SE
Teac ad 850 se b hifisound.cz
Doprava zdarma 14 990 Kč –15 %

TEAC AD-850 SE kombinuje CD přehrávač a kazetový magnetofon s přehráváním MP3 záznamů z USB. Na předním panelu je vstup pro mikrofon (Karaoke).

USB Flash

Přední USB port podporuje přehrávání souborů MP3, stejně jako nahrávání z CD/Tape/AUX/Mic. Pro větší pohodlí budou nahrané soubory uloženy v automaticky generovaných složkách v USB paměti podle zdroje (CD/Tape/AUX), což umožňuje snadnou archivaci hudby z CD a kazety, stejně jako zdrojů jako jsou gramofony připojené pomocí Aux vstupu.

Vstup pro mikrofon s Mixing a Echo funkcemi
AD-850 také využívá mikrofonní vstup mikrofonu s funkcí Mixing, který vám umožňuje vychutnávat si karaoke zpěv, při současném přehrávání původní skladby z CD/Tape/AUX/USB Flash. AD-850 obsahuje vestavěný Echo efekt, který přidává jedinečný prostorový rozměr do vašeho hlasu. Kromě funkce No Echo (Vypnuto), můžete zvolit buď efekt jemného prostředí nebo dramatické rytmické opakování.

Karaoke nahrávání do USB paměti nebo kazety
AD-850 SE umožňuje zaznamenávat váš karaoke výkon na kazetu nebo USB. Tento mix přirozeně zahrnuje hudbu na pozadí, stejně jako váš hlas na mikrofonu a efekt, který jste se rozhodli přidat. Tyto flexibilní kombinace záznamu usnadňují ukládání vašeho výkonu a sdílení s přáteli, rodinou a talentovými agenty.

Plně funkční kazetový přehrávač
Kazetový magnetofon disponuje jednosměrným mechanismem pro záznam a přehrávání a podporuje celou řadu typů kazet, jako jsou Normal, Chrome a Metal.

CD mechanika přehrává zvukové disky CD, CD-R/RW (včetně souborů MP3)
Na LCD displeji se objeví informace o skladbě, včetně jména interpreta a názvu skladby. Různé režimy přehrávání, včetně Repeat, Shuffle a Program Play, jsou podporovány při přehrávání CD/USB paměti.

Timer Rec/Play ready
Modul AD-850 SE nabízí funkce Timer-ready pro přehrávání CD/Tape/USB a nahrávání na pásku. Jakmile je Timer Play nebo Timer Recording nastaveno, jednotka AD-850 automaticky spustí přehrávání/nahrávání. Volič režimů časovače je umístěn na předním panelu pro snadný přístup.

Specifikace:
CD přehrávač podporující disky CD-R/RW a přehrávání MP3
MP3 Rec/Play do/z paměti USB Flash
Vstup pro mikrofon s Mixing a Echo funkcemi
Karaoke nahrávání do USB paměti nebo na kazety
Plně funkční kazetový přehrávač
Kmitočtový rozsah CD: 20 Hz - 20 kHz
Kompatibilita médii: CD, CD-R/RW (MP3,WMA), USB, (MP3), Tape Normal (Type-I), Chrome (Type-II), Metal (Type-IV) / Rec: Normal (Type-I), Chrome (Type-II)
Harmonické zkreslení: max 0.02% (1kHz)
Odstup signál/šum: 87 dB
Audio vstupy a výstupy: 1x analog RCA / 1x analog RCA
Rozměry: 435 x 145 x 288 mm
Hmotnost: 5,0 kg