WiiM Pro Plus

WiiM_logo

Dostupnost Obvykle 1-3 dny
6 190 Kč / ks 5 115,70 Kč bez DPH
WiiM Pro Plus
wiim pro plus 1
Doprava zdarma

Audiofilní Hi-Res Audio Music Streamer s možností multiroom konfigurace, špičkovou ovládací aplikací a vynikajícím DAC převodníkem. 

Vylepšený oblíbený model WiiM Pro s označením PLUS dostál zajímavých změn se zaměřením na výrazné vylepšení analogového vstupu a výstupu použitím velice kvalitního A/D převodníku TI Burr-Brown Audio PCM1861 pro zpracování analogového vstupu a prémiového D/A převodníku AKM 4493SEQ pro zpracování digitálního signálu na analogovou část, s čímž souvisí i upravené uspořádání zadního panelu pro možnost použít i vysoce kvalitní kabely s RCA koncovky. WiiM Pro Plus také disponuje již v balení dálkovým ovladačem.

Super jednoduché nastavení

WiiM Pro se automaticky zobrazí v aplikaci WiiM Home. Dále jen potvrzujete vaše preference v nastavení a za méně než 2 minuty začněte streamovat hudbu.

wiim-proplus_web1

WiiM Pro + podporuje studiovou kvalitu zvuku až do rozlišení 192 kHz 24bitů. Kvalitní integrovaný D/A převodník umožňuje díky osazeným RCA výstupům vytvořit moderní audio sestavu s jakýmkoliv zesilovačem. WiiM Pro navíc disponuje digitálním optickým i analogovým RCA vstupem pro připojení externích přehrávačů čímž vytvoří moderní audio centrálu.

wiim-pro-plus-web2

Pokud disponujete kvalitním DAC, ať už externím nebo např. již v integrovaném zesilovači, dosáhnete díky skvěle vyřešenému implementovanému digitálnímu algoritmu Bit Perfect úžasný zvukový zážitek, v této kategorii nevídaný. Pro náročnější posluchače je přítomen 10 - pásmový grafický EQ pro nastavení basů a výšek.

wiim-pro-plus-web3

Přehledná a rychlá aplikace WiiM Home (iOS & Android) podporuje všechny nejpoužívanější a nejpopulárnější hudební služby pro streamování. Pokud vlastníte lokální úložiště NAS lehce se připojíte k místním souborům a streamujte svou oblíbenou hudbu.


wiim-mini_web2

Pokud vám více vyhovuje audio streamování přímo z přehrávané aplikace, u WiiM Mini je přítomna podpora TIDAL Connect, AirPlay 2, Spotify Connect (Free i Premium).wiim-proplus_web4

Konfigurace bezdrátového multiroom systému nebyla nikdy jednodušší. Seskupte WiiM Pro + s dalšími WiiM streamery nebo zařízeními s podporou AirPlay 2 abyste měli zvuk ve více místnostech synchronizovaný.

Specifikace:

Max. rozlišení: 192 kHz, 24-bit - bit perfect output
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 GHz / 5 GHz
DA převodník AKM AK4493SEQ
Bezdrátová digitální konektivita: Bluetooth 5.1, AirPlay 2, Chromecast Audio, Spotify Connect, TIDAL Connect, Alexa, DLNA, Roon
Podporované audio formáty: MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, WAV, WMA, OGG
Hudební služby v aplikaci: Spotify, Amazon Music, Deezer, Tunein, Tidal, Qobuz, iHeartRadio, Napster, Sound machine
Audio vstupy: Analog RCA, Optický
Audio výstupy: Analog RCA, Optický, Coaxiální
Odstup signál / šum: 123 dB
Rozměr přehrávače: 140 x 140 x 42 mm
Hmotnost: 320 g

wiim-proplus_web5

Podobné produkty