Yamaha A-S501

Yamaha_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
13 990 Kč / ks 11 561,98 Kč bez DPH
Yamaha A-S501
Yamaha A S501 black
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Integrovaný stereo zesilovač Yamaha A-S501 - základna pro všechny vaše audio přístroje

Zesilovač Yamaha A-S501 se stane styčným bodem všech vašich domácích audio zařízení. Jde totiž o přístroj, který dokáže zpracovat zvukový signál z mnoha různých zdrojů a poté jej v té nejvyšší možné kvalitě předat dál (sadě vašich reproduktorů). K zesilovači se přitom dají najednou připojit hned dva samostatné systémy reproduktorů v různých pokojích, mezi nimiž pak můžete jednoduše přepínat nebo je nechat hrát současně.

Protože je ve výbavě zesilovače obsažen i optický a koaxiální digitální audio konektor, můžete přístroj využít i pro vylepšení zvuku vycházejícího z vaší televize či Blu-ray přehrávače. Hudební fajnšmekři pak jistě ocení i konektor Phono MM, jehož prostřednictvím lze k zesilovači připojit i špičkový gramofon s MM přenoskou.

Dokonale vyladěný zvuk

Tento zesilovač od renomované společnosti Yamaha využívá léty prověřený koncept ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology). Jedná se o promyšlený systém zpracování zvuku, který spočívá v přímé symetrické konstrukci I/O (vedení od vstupu k výstupu). Díky tomu jsou při přenosu audio signálu potlačeny nežádoucí šumy, výsledkem čehož je krásně čistý zvuk bez jediné chybičky.

Čistotě zvuku navíc napomáhá i technologie Pure Direct.

Přehlednému čelnímu aluminiovému panelu a jeho ovládacím prvkům dominuje analogový ovladač hlasitosti. Jak stárneme, naše uši přestávají vnímat vysoko a nízkofrekvenční zvuky. K tomu skvěle poslouží analogový ovladač funkce Loudness pro úpravu frekvenčního rozsahu, reprodukovaný zvuk se tak přizpůsobí vašim požadavkům.

Jen ty nejkvalitnější součástky

Každičký drobný komponent, který se nachází v útrobách tohoto zesilovače, se pyšní tou nejvyšší kvalitou. Výrobci ze společnosti Yamaha např. použili zakázkový napěťový transformátor, dvě reproduktorová relé s přímými cestami signálu či chladiče lisované z hliníku. Každá z těchto součástek se podílí na tom, že je zvuk vycházející ze zesilovače na takřka profesionální úrovni.

Přijímač disponuje celou řadou konektorů, díky kterým si propojíte všechny audio přístroje v domácnosti do jednoho. Zkrátka nepřijdou ani vyznavači interaktivní zábavy, pro vášnivé hráče her jsou připraveny digitální konektory pro připojení herní konzole, přehrávače videí ve vysokém rozlišení či přímo televize. Využít můžete až 8 audio vstupů a 2 výstupy.

Shrnuto:

• ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology – Technologie absolutně čisté zvukové reprodukce) a vysoce kvalitní součástky
• Symetrický design vstupů a výstupů
• Pevné a odolné opěrné body
• Na míru vyrobený transformátor / 12,000uF blokové kondenzátory / jednolité hliníkové chladiče
• výkon 120W x 2 (max), 85W x 2 (RMS)
• Funkce CD Direct Amplification and Pure Direct
• Funkce CVLC (Continuous Variable Loudness Control)
• Zlatem vykládané terminály reproduktoru a RCA terminály
• digitální audio vstupy pro TV nebo Blu-ray přehrávače
• Připojení  YBA-11 bezdrátový Bluetooth adaptér
• Jednoduchý a zároveň sofistikovaný design (hliníkový čelní panel a ovládací prvky)
• Automatický režim Stand-By
• Váha: 10,8 Kg

yamaha_top_art_hifisound.cz

 

Podobné produkty

Rotel A14 MKII
Doprava zdarma
34 990 Kč
37 990 Kč (–7 %)
2221/1
rotel_ra_6000_silver
Oceněno
Doprava zdarma
107 990 Kč
114 990 Kč (–6 %)
3058/CER
NAD C 399 + MDC2 BluOs-D
Akce
Doprava zdarma
56 990 Kč
68 780 Kč (–17 %)
4172