Yamaha A-S701

Yamaha_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na dotaz Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
20 990 Kč / ks 17 347,11 Kč bez DPH
Yamaha A-S701
Yamaha A S701 silver
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Integrovaný stereo zesilovač Yamaha A-S701 - základna pro všechny vaše audio přístroje

Zesilovač Yamaha A-S701 se stane styčným bodem všech vašich domácích audio zařízení. Jde totiž o přístroj, který dokáže zpracovat zvukový signál z mnoha různých zdrojů a poté jej v té nejvyšší možné kvalitě předat dál (sadě vašich reproduktorů). K zesilovači se přitom dají najednou připojit hned dva samostatné systémy reproduktorů v různých pokojích, mezi nimiž pak můžete jednoduše přepínat nebo je nechat hrát současně.

Protože je ve výbavě zesilovače obsažen i optický a koaxiální digitální audio konektor, můžete přístroj využít i pro vylepšení zvuku vycházejícího z vaší televize či Blu-ray přehrávače. Hudební fajnšmekři pak jistě ocení i konektor Phono MM, jehož prostřednictvím lze k zesilovači připojit i špičkový gramofon s MM přenoskou.

Dokonale vyladěný zvuk

Tento zesilovač od renomované společnosti Yamaha využívá léty prověřený koncept ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology). Jedná se o promyšlený systém zpracování zvuku, který spočívá v přímé symetrické konstrukci I/O (vedení od vstupu k výstupu). Díky tomu jsou při přenosu audio signálu potlačeny nežádoucí šumy, výsledkem čehož je krásně čistý zvuk bez jediné chybičky.

Čistotě zvuku navíc napomáhá i technologie Pure Direct.

Jen ty nejkvalitnější součástky

Každičký drobný komponent, který se nachází v útrobách tohoto zesilovače, se pyšní tou nejvyšší kvalitou. Výrobci ze společnosti Yamaha např. použili zakázkový napěťový transformátor, dvě reproduktorová relé s přímými cestami signálu či chladiče lisované z hliníku. Každá z těchto součástek se podílí na tom, že je zvuk vycházející ze zesilovače na takřka profesionální úrovni.

Užijte si poslech CD jako nikdy předtím

Yamaha A-S701 disponuje šikovnou funkcí CD Direct Amplification, díky které si plně vychutnáte i poslech obyčejných kompaktních disků. Jde totiž o funkci, která umožňuje přímé připojení CD přehrávače, což maximalizuje odstup signálu a šumu pro CD zdroj. I během přehrávání kompaktních disků se tak dočkáte jedinečného zvukového podání bez jakéhokoliv zbytečného zkreslení.

yamaha_top_art_hifisound.cz

 

Podobné produkty

nad c 3050 hifisound 1
Akce
Doprava zdarma
39 990 Kč
51 980 Kč (–23 %)
4173
Cambridge Audio CXA61
Akce Oceněno
Doprava zdarma
od 17 990 Kč
25 990 Kč (až –30 %)
2401/LUN
Marantz PM8006
Doprava zdarma
24 990 Kč
39 990 Kč (–37 %)
1708/1