Yamaha R-N800A

Yamaha_logo_s

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Obvykle 1-3 dny Obvykle 1-3 dny Zvolte variantu
26 990 Kč / ks 22 305,79 Kč bez DPH
Yamaha R-N800A
yamaha RN800A 2
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma

Stereo receiver, MusicCast, Wi-Fi, LAN, ES9080Q DAC, AirPlay, Bluetooth, DAB+/FM, YPAO kalibrace, Pure Direct

Vynikající kvalita zvuku

Yamaha R-N800A zaujme svým moderním HiFi designem a prvotřídním hudebním požitkem. Přijímač vytváří ideální poslechové prostředí díky originální technologii YPAO™. Od streamovacích služeb po zdroje zvuku s vysokým rozlišením budete pohlceni vynikající kvalitou zvuku.

yamaha_RN800A_main
Zvukový obraz
Poloha umělce a nástroje, a dokonce i jemné nuance a samotná atmosféra prostoru vystoupení jsou úžasně reprodukovány přesně tak, jak jsou. Výsledná zvuková scéna je tak neuvěřitelně realistická, že budete mít pocit, jako byste představení sledovali přímo před sebou.

Yamaha Parametric Room Acoustic Optimizer (YPAO™)
Faktory prostředí hrají důležitou roli ve zvukovém podpisu místnosti, a to u jakéhokoli typu zvuku. Vlastní technika automatické kalibrace YPAO™ společnosti Yamaha, zdokonalená během desetiletí používání v produktech domácího kina, byla pro R-N800A optimalizována tak, aby poskytovala ideální poslechové prostředí, jako byste se nacházeli v profesionální poslechové místnosti - bez nutnosti pracného manuálního nastavování. Systém YPAO™ je vybaven funkcí Precision EQ, která provádí výjimečně přesnou ekvalizaci s přesností až 192 kHz / 64bitové rozlišení zvuku. YPAO™ R.S.C. (Reflected Sound Control) pracuje společně s aktivním řízením důležitých raných odrazů zvuku, přičemž automaticky upravuje a optimalizuje způsob, jakým je zvuk slyšet ve vaší místnosti, v závislosti na materiálech stěn a umístění reproduktorů. Což znamená, že si můžete vychutnat hluboký zvuk a pohlcující pocit jedinečný pro zvuk Hi-Fi - přímo ve svém obývacím pokoji.

Dynamika
Na rozdíl od pouhé produkce silného zvuku usilujeme o smysl pro dynamiku, která vyjadřuje kontrast mezi klidem a pohybem v hudbě - umožňuje vám pocítit intenzivně hluboké emoce v hudbě a ponořit se do tohoto hudebního světa.

Zažijte legendu, vychutnejte si hudebnost
Yamaha se může pochlubit více než 60letou historií jako audio značka. A technologie modelu R-N800A vychází přímo z legendární koncepce Hi-Fi designu Yamaha ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology), která věrně zachovává integritu zvuku kombinací pečlivě symetrického uspořádání levého / pravého obvodu a přímosti signálu (nejpřímější, nejkratší signálové cesty) s nízkovibračním šasi s vysokou tuhostí, vybaveným speciálním pryskyřicovým rámem "Art Base", který pohlcuje a blokuje zbytečné vibrace. Zachovává zvukovou čistotu a dynamiku zvuku.

yamaha_RN1000A_800A_TopART

Tonální vyváženost
Jedná se o neúprosně věrnou reprodukci všech zvuků, všech nástrojů a vokálů, ve všech výškách a v celém spektru.
Vychutnejte si plnou harmonii a muzikálnost zvuku, dokonce i zvuků, které jste nikdy předtím neslyšeli.

yamaha_RN800_1000A_DAC yamaha_RN800_1000A_LowImpedance

Vysoká přesnost, vysoká kvalita
Model R-N800A využívá renomovaný převodník SABRE ES9080Q 384 kHz / 32 bitů (od společnosti ESS Technology), který poskytuje vynikající kvalitu v oblasti šumu a signálu. V kombinaci s originálním síťovým modulem Yamaha přístroj důkladně vytáhne všechny zvukové přednosti zdrojů zvuku s vysokým rozlišením a účinně reprodukuje i jemnou atmosféru koncertních sálů a jemné výrazové nuance zvuku.

Konstrukce s nízkou impedancí
Aby se důsledně eliminovaly energetické ztráty a degradace zvukového signálu, je R-N800A vybaven silnými vodiči pro připojení k zemi, což je kritický prvek určující skutečně špičkový komponent Hi-Fi. Pro výstup ze sekce výkonového zesilovače je použito šroubové připojení, aby se posílila zem. Díky tomu má R-N800A vyšší odstup signálu od šumu, což umožňuje reprodukovat zvuk s plnou čistotou.
Plnohodnotný hudební zážitek ze smartphonu
R-N800A je vybaven originálním síťovým systémem MusicCast společnosti Yamaha. Kromě toho je kompatibilní s řadou streamovacích služeb, jako jsou Amazon Music HD a Spotify, což vám umožní plně si vychutnat výjimečně kvalitní zvuk, který je jedinečný pro dnešní zdroje zvuku s vysokým rozlišením a bezztrátovým zvukem, s naprostou věrností. Můžete jej také použít ke streamování hudby Apple Music pomocí technologie Airplay 2. A systém MusicCast vám umožní snadno poslouchat hudbu kdekoli ve vaší domácnosti propojením různých zařízení MusicCast pomocí jediné aplikace ve vašem chytrém zařízení.


yamaha_RN800A_web3

Receiver YAMAHA R-N800A se stal výrobkem roku časopisu Stereo&Video v kategorii "Síťový stereo receiver"
Stereo_Video_vyrobekroku_2023_2024

Specifikace:
Jmenovitý výstupní výkon: 
100 W + 100 W (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,07 % THD)
Převodník: 
SABRE ES9080Q DAC
Wi-Fi síť
Podporované formáty:
MP3, WMA, MPEG-4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD
Bluetooth®: 
SBC, AAC (pouze příjem)
Vstupy: 
analogový signál - 4 (CD, PHONO, LINE 1, LINE 2), digitální signál - 2x optický , 2x koaxiální , USB [typ B]
Výstupy: 
reproduktory, subwoofer, pre-out, sluchátka
Rozměry (š × v × h):
435 × 151 × 395 mm (bez antény), 435 × 232 × 395 mm (s vysunutou anténou)
Hmotnost:
 11,4 kg
Provedení:
černé / stříbrné

Podobné produkty