Yamaha RX-A4A

Yamaha_logo_s

Dostupnost Na dotaz
44 990 Kč / ks 37 181,82 Kč bez DPH
Yamaha RX-A4A
Yamaha RX-A4A
Doprava zdarma

Konstrukce receiveru Yamaha RX-A4A je navrženo tak, aby poskytoval pevný a prvotřídní zvuk. Tento působivý AV přijímač posune váš stereo poslech a domácí kino na zcela novou úroveň s audio a video funkcemi v profesionální kvalitě.

7.2 kanál, 7×165 W (8 ohmů, 10% THD), DAB/DAB+, HDMI 8K/60Hz (7 in/3 out), HDCP 2.3, WiFi/LAN, Bluetooth, USB, PHONO, Dolby Atmos® with Height Virtualizer, DTS:X, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, HDR10+, AirPlay 2, Google Assistant, Amazon Alexa, MusicCast Surround

S AV receiverem Yamaha RX-A4A vás čekají nenapodobitelné audiovizuální zážitky. Ať už přitom půjde o sledování filmů, nebo o poslech muziky, vždycky si svou chvilku zaslouženého odpočinku vychutnáte se vší parádou. Tento přístroj totiž zaplní váš obývák úžasným 7.2kanálovým zvukem, přičemž se může pochlubit nadstandardním výkonem 7× 165 W a také podporou celé řady moderních audio technologií v čele s Dolby Atmos.

O tom, že jde o pokročilé zařízení, svědčí i přítomnost phono konektoru (pro připojení gramofonu) či podpora moderních rádií DAB a DAB+.

Vytříbená kvalita obrazu a zvuku
Nezáleží na tom, jestli zrovna koukáte se na filmy, posloucháte muziku, anebo hrajete videohry. Tento AV přijímač vám totiž zajistí špičkovou kvalitu obrazu i zvuku za všech okolností. O prvotřídní audio složku se mimo jiné postará systém Dolby Atmos s technologií výškové virtualizace Height Virtualization. Zárukou vysoké kvality zobrazení je pak skutečnost, že tento přístroj podporuje i nadstandardní 8K rozlišení (při 60 Hz).

Samozřejmostí je navíc i podpora vysokého dynamického rozsahu (HDR 10+).

Systém MusicCast navíc umožňuje i bezdrátový přenos digitálního hudebního obsahu z mnoha rozličných zařízení, a tak si užijete poslech muziky přesně podle svého gusta. Poslouchat můžete tracky z telefonu, PC i třeba úložiště typu NAS.

Navrženo pro přehlednost
Nově vyvinutá antirezonanční technologie (ART), křížový rám ve tvaru H a mechanická struktura nabízí solidní ochranu proti vnitřním a vnějším vibracím, které ovlivňují zvuk. Zažijte křišťálově čistý zvuk, který vás pohne, zatímco je váš AV receiver dokonale nehybný.

Vysoce kvalitní digitální komponenty
S podporou Dolby Atmos a DTS: X posouvá Qualcomm QCS407 prostorový zvuk vašeho AV receiveru na novou úroveň. S SABRE ES9007S Premier Audio DAC získáte výjimečný poměr signálu k šumu a vysoký dynamický rozsah pro profesionální kvalitu zvuku.

MusicCast Surround
MusicCast Surround přináší inovaci v bezdrátovém řešení vašeho domácího kina. Díky prostorovým reproduktorům MusicCast 50 a MusicCast 20 budete schopni vytvořit reálný prostorový zvuk bez toho, aby jste museli natahovat kabely. Jednoduše spárujete reproduktory s receiverem a zažijete autentický zvukový zážitek jako v kině!

BEZKONKURENČNÍ ZVUK
Hudební streamovací služby Napster, Spotify, Pandora, JUKE, TIDAL, DEEZER
Nezávislá zóna 2
Dolby Atmos, Dolby Surround, DTS:X, Dolby Atmos Height Virturalizer*
Tuner DAB/DAB+
Cinema DSP 3D
Vylepšení hudby Music Enhancer
Zesilovač s vysokou rychlostí přeběhu

FILMY A HRY JAKO NIKDY PŘEDTÍM
HDR 10+, 8K/60 Hz a 4K/120 Hz
Herní funkce (ALLM, VRR, QMS, QFT)
Několik HDMI vstupů podporujících rozlišení 8K

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ, JEDNODUCHÉ POUŽITÍ
Aplikace AV SETUP GUIDE
Aplikace MusicCast
Hlasové ovládání pomocí Alexy, Asistenta Google nebo Siri přes AirPlay 2

VYROBENO PRO VÁŠ POKOJ
YPAO nastavení prostorového zvuku
Bezdrátový zadní reproduktor
Působivý design

SPECIFIKACE RX-A4A
Kanály 7.2
Jmenovitý výstupní výkon (20 Hz-20kHz, 2 kanály řízeny) 110 W (8 ohmy, 0,06 % THD)
Rozměry (š × v × h) 435 × 191 × 442 mm (s vysunutou anténou: 435 × 270 × 442 mm)
Hmotnost 16,2 Kg

Dolby Atmos Height Virtualizer zajišťuje virtuální zvuk Dolby Atmos u tradiční sestavy domácího kina bez přidání stropních reproduktorů.

Podobné produkty

NAD T 778
Doprava zdarma
87 990 Kč
99 990 Kč (–12 %)
2247
Marantz AVR Cinema 60 hifisoundcz sga1
Možnost poslechu
Doprava zdarma
28 990 Kč
34 990 Kč (–17 %)
3265/ERN
Onkyo TX RZ50 hifisound.cz ar
Doprava zdarma
36 990 Kč
39 990 Kč (–7 %)
3259